Keystone logo

Filtry

 • LLM
 • Studia prawnicze
 • Studia z zakresu prawa cywilnego
 • Niepełny etat
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (10)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

10 Niepełny etat LLM Programy w Studia z zakresu prawa cywilnego 2024

  Niepełny etat LLM Programy w Studia z zakresu prawa cywilnego

  Co to jest prawo cywilne?

  Prawo cywilne to gałąź prawa, która skupia się na zasadach i regulacjach dotyczących prywatnych stosunków między jednostkami. Ta dziedzina prawa obejmuje umowy, prawo rzeczowe, rodzinne i deliktowe. Stopień naukowy w zakresie prawa cywilnego można uzyskać z wielu różnych typów szkół, w tym zarówno tradycyjnych, jak i internetowych uczelni. Absolwenci programów z zakresu prawa cywilnego są wyposażeni w umiejętności niezbędne do analizowania i rozwiązywania sporów prawnych. Praca jest dostępna w różnych ustawieniach, w tym kancelarie prawne, korporacje i agencje rządowe.

  Dlaczego studiowanie prawa cywilnego jest ważne?

  Studiowanie prawa cywilnego zapewnia studentom umiejętności i wiedzę niezbędną do poruszania się po systemie prawnym. Daje również zrozumienie zasad rządzących prywatnymi relacjami między osobami.

  LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

  Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.