Keystone logo

194 LLM Programy w Studia prawnicze Studia prawnicze ogólne 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Studia prawnicze
  • Studia prawnicze ogólne
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (194)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

LLM Programy w Studia prawnicze Studia prawnicze ogólne

Fascynują Cię zawiłości systemu prawnego i ciekawi Cię, jak kształtuje on nasze społeczeństwo? Studia z zakresu prawa ogólnego zajmują się różnymi aspektami prawa, od jego historycznych korzeni po podstawy teoretyczne i praktyczne zastosowania.

Chociaż konkretne kursy i program nauczania mogą się różnić w zależności od wybranego programu, istnieją pewne obszary, które możesz odkryć. Na początek zagłębisz się w filozoficzne podstawy i zasady, które stanowią kręgosłup systemu prawnego. Zapewni Ci to solidne podstawy w teorii prawa, pomagając zrozumieć „dlaczego” obowiązującego prawa.

Będziesz miał także okazję zagłębić się w fascynującą historię prawa. Dzięki temu uzyskasz cenny wgląd w ewolucję systemu prawnego na przestrzeni czasu, dostosowując się do zmian społecznych i nowych wyzwań.

Mając dyplom z prawa ogólnego, możliwości są ogromne, otwierając drzwi do satysfakcjonującej kariery w sektorach takich jak rząd, organizacje non-profit i prywatna praktyka.

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.