Keystone logo

7 LLM Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa gospodarczego Prawo w przemyśle rozrywkowym 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa gospodarczego
  • Prawo w przemyśle rozrywkowym
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (7)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

LLM Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa gospodarczego Prawo w przemyśle rozrywkowym

Master of Laws (LL.M.) stopnia to studia podyplomowe, które skupia się na specjalności prawa. Uznana na całym świecie stopnia trwa około jednego roku od zajęć w pełnym wymiarze godzin, aby zarobić.

LL.M. w Rozrywka Prawo to studia podyplomowe, które koncentruje się na prawie, ponieważ odnosi się do przemysłu rozrywkowego. Oprócz poznawania podstaw, uczniowie często są zobowiązane do podjęcia albo prawa autorskie lub prawa własności intelektualnej klasy na klasę i prawa komunikacji i polityki. Muszą wziąć dwa kursy ich wyboru, z opcji, w tym reklamy, prawa e-commerce i prawa przemysłu muzycznego, by wymienić tylko kilka.

Po wykonaniu tych osób zajęcia, będą mogli korzystać z ich znajomości prawa rozrywki, w tym specyfiki zajęć wybrali dla siebie, aby pomóc muzyków, aktorów i innych artystów i wykonawców nawigacja przemysłu rozrywkowego.

Koszt na kursy zarobić LL.M.w Rozrywka Prawo zależy od tego gdzie student decyduje się iść do szkoły. Nie tylko cena się różnić w zależności od wybranej instytucji, będzie to również zależy od kraju, w którym student studiuje.

Osoby, które zarabiają LL.M. Prawo Entertainment zwykle już studia prawnicze, które pozwala im praktykować. Kiedy ukończą naukę specjalnych, będą mogli dyskutować w imieniu swoich klientów. Może to obejmować pomoc kogoś, kto był ofiarą naruszenia praw autorskich lub pomagając klienta, który został oskarżony o przestępstwo. Dodatkowo, często mają wiedzę negocjowania oferty w imieniu swoich klientów, aby zapewnić, że są wypłacane dość swoich talentów.

Programy do uzyskania LL.M. Prawo Entertainment dostępne są w szkołach i na uniwersytetach na całym świecie, z których wiele oferuje kursy on-line, dzięki czemu studenci mogą kontynuować pracę lub zająć się innymi obowiązkami w czasie studiów.Aby rozpocząć korzystanie z kursu, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.