Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 13 LLM Programy w Prawo publiczne 2023

13 LLM Programy w Prawo publiczne 2023

Przegląd

Po ukończeniu szkoły prawniczej wielu studentów kontynuuje naukę języka angielskiego. Ten stopień pomaga uczniom specjalizować się w określonej dziedzinie prawa, aby mogli wzmocnić swoją bazę wiedzy i pracować w niszowym obszarze prawa.

Co to jest LLM w prawie publicznym? Ten rodzaj zaawansowanego stopnia prawniczego obejmuje szereg tematów, w tym prawo karne, administracyjne, konstytucyjne i podatkowe. Ci, którzy pracują w tym kierunku, mogą również badać sytuacje prawne dotyczące osób i firm, jeśli problem jako całość wpływa na rząd. Ostatecznie studenci biorą udział w kursach dotyczących różnych przedmiotów prawnych, które koncentrują się na tym, w jaki sposób sytuacje prawne wpływają na większe organizacje, takie jak rząd.

Po zdobyciu dyplomu LLM w zakresie prawa publicznego, studenci powinni posiadać wiedzę na temat określonej dziedziny prawa, która może kwalifikować ich do zarabiania więcej jako prawnik. Uczniowie mogą również rozwijać wyrafinowane umiejętności badawcze i umiejętności rozumienia, które mogą pomóc im być skuteczniejszym specjalistą w dziedzinie prawa.

Istnieje wiele czynników, które wpływają na to, ile kosztuje zarabianie tego typu zaawansowanego stopnia. Mogą one obejmować to, do jakiej szkoły uczęszcza, ile instytucja pobiera za naukę i jak długo uczniowie biorą udział, aby ukończyć program w całości.

Po zdobyciu LLM w zakresie prawa publicznego, absolwenci mają możliwość pracy na wielu stanowiskach w dziedzinie prawa. Na przykład studenci mogą być w stanie pracować jako obrońca publiczny dla agencji państwowej lub federalnej. Mogą również zapewnić sobie pozycję pracownika w prywatnej firmie lub służyć jako wewnętrzny doradca dla większej organizacji, która służy społeczeństwu. Ponadto osoby z tym stopniem mogą wykonywać pracę jako urzędnik ds. Zgodności zamiast adwokata.

Wiele programów LLM jest dostępnych w miejscach osobistych i online na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • LLM
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa cywilnego
  • Prawo publiczne
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (13)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania