Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 8 LLM Programy w Prawo obywatelskie 2024

8 LLM Programy w Prawo obywatelskie 2024

Przegląd

LLM jest stopniem przyznawanym osobom, które zdecydowały się kontynuować studia magisterskie w zakresie studiów prawniczych. Osoby fizyczne mogą zdecydować się na uzyskanie LLM w celu zdobycia wiedzy specjalistycznej w specjalistycznej dziedzinie prawa, takiej jak prawo upadłościowe lub prawo gospodarcze.

Co to jest LLM w prawie dotyczącym praw obywatelskich? Ten program został zaprojektowany, aby uczniowie krytycznie myśleli o problemach nękających dziś mniejszości. Kursy mogą skupiać się na prawach kobiet, badaniach genderowych, ludności tubylczej, imigrantach lub jakiejkolwiek innej grupie regularnie atakowanej przez większość. Celem tych kursów jest udoskonalenie analizy uczestników i krytycznych umiejętności analitycznych, tak aby mogli wdrożyć reformy prawne lub przynajmniej opracować teorie, jak prowadzić przyszłą reformę prawa.

Osoby, które ukończyły studia z dyplomem z zakresu praw obywatelskich, zwykle mają głębokie współczucie i zrozumienie dla wszystkich narodów i kultur. Wielu absolwentów ma także głębokie poczucie dobra i zła oraz umiejętność głębokiego i racjonalnego myślenia o tym, jak radzić sobie z dobrymi obrażeniami. Każda z tych cech może im dobrze służyć we wszystkich aspektach życia.

Koszt LLM jest bardzo zróżnicowany i zależy od wielu czynników. Oprócz ich lokalizacji i wybranej instytucji, osoby fizyczne muszą również wziąć pod uwagę koszty utrzymania.

Absolwenci posiadający dyplom z zakresu prawa obywatelskiego mogą zostać prywatnymi prawnikami zajmującymi się prawami obywatelskimi, działaczami na rzecz praw obywatelskich lub prawnikami w dużych organizacjach. Ponieważ większość korporacji musi wdrożyć praktyki i procedury w celu zmniejszenia ryzyka dyskryminacji, absolwenci tego programu mogą znaleźć pracę w sektorze przedsiębiorstw. Niektórzy mogą zostać prawnikami publicznymi, opowiadającymi się za prawami osób, którym brakuje środków.

Wiele szkół oferuje internetowe programy LLM, które są wygodne dla studentów, którzy mają pracę w pełnym wymiarze godzin lub rodziny, które mają obowiązek opieki. Aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • LLM
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu praw człowieka
  • Prawo obywatelskie
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (8)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania