Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 17 LLM Programy w Prawo medyczne 2023

17 LLM Programy w Prawo medyczne 2023

Przegląd

LLM oznacza Legum Magister, i to jest tytuł magistra dla tych, którzy chcą kontynuować naukę prawną. Prawo Zdrowie zajmuje się wiele różnych aspektów zdrowia odnoszą się one do kwestii prawnych.

Być może zastanawiasz się, co to jest LLM Zdrowia? Program ten koncentruje się na wielu różnych obszarach, takich jak prawa publicznego zdrowia, prawa umów, prawa medycznego, prawa administracyjnego, prawa medycznego i nadużyć prawa zgody. Kandydaci do programu powinny mieć licencjat z opieki zdrowotnej, prawa, lub pokrewny temat.

Istnieje wiele korzyści dla tych, którzy zarabiają na LLM w Zdrowia. Starzenie się społeczeństwa rośnie na całym świecie, a to powoduje wzrost zapotrzebowania na specjalistów prawa zdrowia. Kariera są powszechne i są one dostępne zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Wiadomo, że studenci zdobywają także pomaga im rozwiązać problemy w innych dziedzinach życia.

Na pełnym harmonogramem, LLM Zdrowia może być zazwyczaj zdobył w jednym roku.Koszty programu będą się różnić w zależności od kraju, szkoły i ucznia. Zainteresowani studenci powinni skontaktować się ze szkołą ich wyboru, aby określić, jakie są ich obowiązki finansowe będzie.

Absolwenci z dyplomem prawa zdrowia mogą wybierać z wielu dynamicznych i zróżnicowanych możliwości rozwoju kariery zawodowej. Prawnicy z tym stopniu mogą skupić się na karierze w aptece, nadużyć prawa medycznego, etyki lekarskiej, międzynarodowa zdrowia publicznego i zdrowia psychicznego prawa. Mogą pracować za kulisami, lub spędzać czas w sali sądowej, w zależności od ich zainteresowań i osobowości. Eksperci służby zdrowia z ich LLM w Zdrowia może pracować na stanowiskach w administracji na poziomie górnych i bioetyki medycznej.

Osoby z napiętych harmonogramów może się martwić, że uzyskanie LLM w Zdrowia może być zbyt trudne. Jednak wiele szkół oferuje obecnie możliwość podjęcia wielu klas w Internecie, a nawet oferują studia zaoczne.Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • LLM
 • Studia prawnicze
 • Prawo medyczne
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (17)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Powiązane kierunki studiów