Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 13 LLM Programy w Prawo karne 2024

13 LLM Programy w Prawo karne 2024

Przegląd

Zanim student będzie mógł zdobyć zawodową karierę prawniczą, zazwyczaj musi uzyskać tytuł magistra prawa. Ten rodzaj zaawansowanego stopnia jest przeznaczony dla studentów poszukujących intensywnej edukacji z zakresu prawa. Wielu z tych studentów posiada już tytuł Bachelor of Laws.

Co to jest LLM w prawie karnym? Prawo karne to wyspecjalizowana dziedzina prawa, która koncentruje się na przestępczości i jej prawnych skutkach. Tego rodzaju program studiów zazwyczaj bada tematy sądowej, przyczynowości, przestępstw, opłat i więcej, aby odpowiednio przygotować studentów do przyszłości w systemie sądownictwa karnego. Studenci powinni rozumieć teorie i koncepcje stojące za prawem karnym poprzez studiowanie kursów takich jak filozofia prawa karnego, przestępczość zorganizowana, kryminalizacja, rodzaje przestępstw, proces karny i inne.

Wielu pracodawców z różnych branż uważa, że ​​studenci z wyższym stopniem prawa karnego wykazują szereg użytecznych cech i cech. Uczniowie ci mają zazwyczaj silne umiejętności negocjacyjne oprócz zaawansowanych zdolności komunikacyjnych. Ponadto studenci w tej dziedzinie zwykle wykazują talent do dokładnego, krytycznego myślenia.

Koszt uzyskania dyplomu z prawa karnego może różnić się w zależności od uczelni. Liczba wymaganych kursów, rodzaj programu studiów, lokalizacja szkoły i inne czynniki mogą mieć wpływ na ogólne nauczanie. Niektórzy studenci mogą nawet uzyskać pomoc finansową, stypendia lub możliwości studiowania pracy, aby zrekompensować koszty.

Absolwenci z wykształceniem kryminalnym mogą realizować różne zawody w sektorze prywatnym i publicznym. Aby zostać licencjonowanym adwokatem, uczniowie mogą zdać wymagany lokalny egzamin licencjacki i pracować dla agencji rządowych lub firm prywatnych. Student może również wykonywać pracę jako analityk w laboratorium kryminalnym, inspektor przestępczości, specjalista ds. Profilaktyki, badacz kryminalny i nie tylko.

Liczne uczelnie na całym świecie oferują stopień LLM. W przypadku tego typu studiów wielu studentów decyduje się na naukę lokalną, chociaż mogą być również dostępne opcje międzynarodowe. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • LLM
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa karnego
  • Prawo karne
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (13)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania