Keystone logo

1 Niepełny etat LLM Programy w Prawo imigracyjne w Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

 • LLM
 • Stany Zjednoczone
 • Studia prawnicze
 • Studia z zakresu prawa krajowego
 • Prawo imigracyjne
 • Niepełny etat
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (1)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Popular degree type

  Popular study format

  Niepełny etat LLM Programy w Prawo imigracyjne

  Czym jest prawo imigracyjne?
  Prawo imigracyjne to dziedzina prawa, która reguluje proces imigracji, w tym przyjmowanie i usuwanie cudzoziemców z kraju. Obejmuje również prawa i obowiązki imigrantów oraz prawa i obowiązki krajów, do których migrują.

  Jakie prace mogę dostać w prawie imigracyjnym?
  Prawo imigracyjne jest rozwijającą się dziedziną, a dla prawników specjalizujących się w nim istnieje wiele możliwości. Niektóre zawody dostępne w tej dziedzinie to: prawnik ds. imigracji, prawnik ds. azylu, sędzia ds. imigracji, agent lub urzędnik ds. imigracji, agent patrolu granicznego, urzędnik ds. ochrony celnej i granicznej oraz urzędnik ds. deportacji.

  Dlaczego studiowanie prawa imigracyjnego jest ważne?
  Prawo imigracyjne jest ważną dziedziną prawa, ponieważ reguluje jeden z najbardziej podstawowych aspektów ludzkiego życia: przemieszczanie się. Jest to również dziedzina rozwijająca się, ponieważ liczba imigrantów na całym świecie stale rośnie.

  Czego będę się uczyć podczas studiów na kierunku Prawo Imigracyjne?
  Będziesz studiować różne tematy związane z prawem imigracyjnym, w tym obecny stan prawa imigracyjnego, różne rodzaje wiz dostępnych dla imigrantów, proces ubiegania się o wizę i prawa imigrantów w różnych krajach.

  USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

  LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

  Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.