Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 24 LLM Programy w Międzynarodowe prawo handlowe w Wielka Brytania 2023

24 LLM Programy w Międzynarodowe prawo handlowe w Wielka Brytania 2023

Przegląd

Czym jest międzynarodowe prawo gospodarcze?
Międzynarodowe prawo gospodarcze to nauka o tym, jak prawa i przepisy wpływają na transakcje biznesowe pomiędzy firmami z różnych krajów. Może obejmować takie tematy, jak prawo umów, prawo własności intelektualnej i regulacja handlu.

International Business Law jobs
Specjaliści z zakresu International Business Law pracują w różnych branżach i na różnych stanowiskach. Niektóre popularne stanowiska to kierownik ds. kontraktów, specjalista ds. zgodności i broker celny. Mogą pracować dla firm prywatnych, organizacji rządowych lub agencji non-profit.

Dlaczego warto studiować międzynarodowe prawo gospodarcze?
Międzynarodowe prawo gospodarcze jest ważne, ponieważ pomaga profesjonalistom biznesowym zrozumieć krajobraz prawny, w którym pracują. Może pomóc im uniknąć kłopotów prawnych, a także pozwala wykorzystać możliwości na rynkach zagranicznych.

International Business Law degrees
Istnieje wiele opcji stopni dostępnych dla studentów zainteresowanych studiowaniem International Business Law. Niektóre wspólne programy obejmują Bachelor of Business Administration, Juris Doctor lub Master of Business Administration.

Co będę studiować podczas studiów International Business Law?
Niektóre z tematów, które możesz studiować podczas swojego stopnia International Business Law obejmują prawo umów, prawo własności intelektualnej i regulację handlu. Prawdopodobnie dowiesz się również o systemach prawnych w różnych krajach i jak prowadzić działalność gospodarczą w kontekście globalnym.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Czytaj więcej

Filtry

  • LLM
  • Wielka Brytania
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa międzynarodowego
  • Międzynarodowe prawo handlowe
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (24)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania