Keystone logo

1 LLM Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa międzynarodowego Międzynarodowe prawo handlowe w Los Angeles, Stany Zjednoczone dla 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Stany Zjednoczone
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa międzynarodowego
  • Międzynarodowe prawo handlowe
  • Los Angeles
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Popular education type

LLM Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa międzynarodowego Międzynarodowe prawo handlowe

Poza tym, że do domu legendarnego Hollywood, Los Angeles jest drugim co do wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych, a największe w stanie Kalifornia. To jest gospodarzem Igrzysk Olimpijskich dwa razy i jest podzielony na 80 dzielnic i osiedli. Miasto jest siedzibą trzech uczelni publicznych i wielu innych instytucji.

Czym jest międzynarodowe prawo gospodarcze?
Międzynarodowe prawo gospodarcze to nauka o tym, jak prawa i przepisy wpływają na transakcje biznesowe pomiędzy firmami z różnych krajów. Może obejmować takie tematy, jak prawo umów, prawo własności intelektualnej i regulacja handlu.

International Business Law jobs
Specjaliści z zakresu International Business Law pracują w różnych branżach i na różnych stanowiskach. Niektóre popularne stanowiska to kierownik ds. kontraktów, specjalista ds. zgodności i broker celny. Mogą pracować dla firm prywatnych, organizacji rządowych lub agencji non-profit.

Dlaczego warto studiować międzynarodowe prawo gospodarcze?
Międzynarodowe prawo gospodarcze jest ważne, ponieważ pomaga profesjonalistom biznesowym zrozumieć krajobraz prawny, w którym pracują. Może pomóc im uniknąć kłopotów prawnych, a także pozwala wykorzystać możliwości na rynkach zagranicznych.

International Business Law degrees
Istnieje wiele opcji stopni dostępnych dla studentów zainteresowanych studiowaniem International Business Law. Niektóre wspólne programy obejmują Bachelor of Business Administration, Juris Doctor lub Master of Business Administration.

Co będę studiować podczas studiów International Business Law?
Niektóre z tematów, które możesz studiować podczas swojego stopnia International Business Law obejmują prawo umów, prawo własności intelektualnej i regulację handlu. Prawdopodobnie dowiesz się również o systemach prawnych w różnych krajach i jak prowadzić działalność gospodarczą w kontekście globalnym.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.