Keystone logo

31 LLM Programy w Studia prawnicze Studia prawa technologii 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Studia prawnicze
  • Studia prawa technologii
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (31)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

LLM Programy w Studia prawnicze Studia prawa technologii

Informacje LLM program technologiczny ma na celu promowanie zaawansowanej wiedzy i rozumienia prawa technologii informacyjnych, w jej najszerszym znaczeniu, w ramach międzynarodowych ustawień europejskich i krajowych.

Program ten analizuje wiele kwestii prawnych związanych z komputeryzacją i Internetem, co jest kluczowym tematem jest rozwój i zwiększanie spójności, technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Programy LLM Informatyczne także zbadać rosnące znaczenie przywiązywane do informacji i pozwoli przyczynić się do wielu obszarach obecnej debaty w prawie technologii informatycznych. Typowe zagadnienia objęte regulacyjne podejście do technologii informacyjnej, orzecznictwa, odpowiedzialności treści, ochrona prywatności i danych osobowych, własności intelektualnej, standardów i konkurencji, cyberprzestępczość, e-commerce i cyfrowego.Do końca LLM programie Technologii Informacyjnej uczniowie powinni wyjść ze zrozumieniem prawa technologii informacyjnych nie tylko w sensie prawnym, ale także jego społeczne, etyczne, kulturowe i handlowe konteksty.

Specjaliści LLM Informatyczne pracować na całym świecie w wielu branżach i sektorach. Możesz przejrzeć programy LLM Information Technology poniżej aby dowiedzieć się więcej o możliwościach czekają na Ciebie!