Keystone logo

6 LLM Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa międzynarodowego Międzynarodowe prawo podatkowe 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa międzynarodowego
  • Międzynarodowe prawo podatkowe
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (6)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular degree type

Popular education type

LLM Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa międzynarodowego Międzynarodowe prawo podatkowe

Globalizacja miała ekstremalną wpływ na politykę opodatkowania międzynarodowego. Dyscyplina opodatkowania międzynarodowego potrzebuje wykwalifikowanych specjalistów zdolnych do zrozumienia złożoności międzynarodowych przepisów podatkowych, zwłaszcza w gospodarce światowej, które nieustannie się zmienia. LLM programy międzynarodowe podatkowe przygotowanie prawników do pracy w tej trudnej dziedzinie. Absolwenci często przejść do kariery w korporacji, doradztwo i środowisk administracyjnych.

Studenci realizujące LLM podatku międzynarodową orientację stopni na uzyskanie wiedzy i umiejętności, aby zastosować teorii do praktyki. W programie międzynarodowej LLM podatkowego, wymagające zajęć skupia się na takie tematy jak prawa traktatowego podatkowe, Międzynarodowy polityki podatkowej, prawa UE w zakresie opodatkowania, opodatkowanie spółek, oraz opodatkowanie porównawczej. LLM programy międzynarodowe podatkowe zazwyczaj obejmuje zajęć, seminaria, projekty, warsztatów, oraz pracy dyplomowej.

Advance swoją karierę z dyplomem międzynarodowej LLM podatkowego.Przewijać opcje poniżej, aby znaleźć program dla Ciebie!