Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 10 Nauka na odległość LLM Programy w Prawo pracy w Wielka Brytania 2023/2024

10 Nauka na odległość LLM Programy w Prawo pracy w Wielka Brytania 2023/2024

Przegląd

Czym jest prawo pracy?

Prawo pracy to prawo, które reguluje stosunki związane z zatrudnieniem pomiędzy osobami fizycznymi a ich pracodawcami. Dotyczy to pracowników, robotników, kandydatów do pracy, związków zawodowych i stowarzyszeń zawodowych. Prawo pracy rozwinęło się i obejmuje szeroki zakres zagadnień, w tym odpowiedzialność pracodawcy za działania jego pracowników w pracy; podstawowe zasady dotyczące czasu pracy, stawek wynagrodzenia i umów; oraz prawa pracowników do urlopu macierzyńskiego lub ojcowskiego, świadczeń i systemów emerytalnych. Prawo pracy określa również ramy i regulacje dotyczące rozwiązywania stosunków pracy.

Jakie kariery prawnicze są dostępne dla studentów prawa studiujących prawo pracy?

Istnieje kilka opcji kariery prawniczej dla absolwentów prawa, którzy studiowali prawo pracy. Możliwa opcja kariery dla absolwenta prawa lub studenta prawa zainteresowanego prawem pracy obejmuje pracę jako prawnik w prywatnych kancelariach prawnych lub kancelariach dedykowanych obszarowi prawa pracy. Absolwenci mogą również rozważyć pracę w komisjach prawa, organach reformujących prawo oraz na uniwersytetach prawniczych jako pracownicy naukowi. Absolwent prawa zainteresowany prawem pracy mógłby również pracować jako radca prawny dla związku zawodowego lub pracodawcy. Może to również oznaczać, że stanie się pisarzem prawnym dla celów akademickich lub prawniczych firm wydawniczych. Istnieje wiele karier prawniczych dostępnych dla absolwentów prawa lub studentów prawa, którzy studiują tę dyscyplinę.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Nauka online lub nauka na odległość odnosi się do wykorzystania mediów elektronicznych oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w edukacji. Dzięki nauce online można uzyskać dostęp do edukacji w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca z dostępnym łączem internetowym.

Czytaj więcej

Filtry

  • LLM
  • Wielka Brytania
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa gospodarczego
  • Prawo pracy
  • Nauka na odległość
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (10)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania