Keystone logo

Filtry

 • LLM
 • Studia prawnicze
 • Studia z zakresu prawa gospodarczego
 • Prawo pracy
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (15)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

15 LLM Programy w Prawo pracy 2024

  Popular degree type

  Popular education type

  Popular locations

  LLM Programy w Prawo pracy

  Ci, którzy utrzymują LLM w prawa pracy są ekspertami w dziedzinie prawa i przepisów kontrolujących relacja pracodawca-pracownik. Uzyskanie tego stopnia jest świetnym rozwiązaniem dla prawników, którzy chcą otworzyć swoje możliwości zawodowe, jak jest stale wysoki popyt na wiedzy w zakresie prawa pracy.

  &nbsp

  Ci, którzy chcą realizować Wyższe prawnej często pytają, co jest LLM prawa pracy? Zasadniczo, jest to, że absolwent studiów zapewnia studentom pogłębionej wiedzy z przepisów ustawowych i wykonawczych związanych z zatrudnieniem. Mogą one obejmować badanie przepisów dotyczących dyskryminacji, uzwiązkowienia, molestowanie seksualne i bezpieczeństwo warunków pracy.

  &nbsp

  Istnieje wiele korzyści, do ukończenia LLM w prawa pracy. Jedną z nich jest fakt, że prawnicy prawa pracy są zawsze wysoko cenione, nawet w trudnych warunkach gospodarczych.To dlatego, że wiedza prawników zatrudnienia jest niezbędna, gdy przedsiębiorstwa są na wzrost lub cierpiących na spadek.

  &nbsp

  Koszt LLM w prawa pracy będzie zależeć od wielu zmiennych, w tym instytucji, kraju i ilości czasu studenta potrzebny do ukończenia wymagań kursu. W związku z tym, przyszli studenci mogą uznać za korzystne, aby dokładnie przejrzeć czesne i inne powiązane koszty, gdy badania idealny do szkoły, w której się zapisać.

  &nbsp

  Istnieje wiele możliwości kariery, które otwierają raz LLM Prawo Pracy zostało uzyskane. Ci, którzy posiadają ten stopień może iść do tradycyjnej praktyki prywatnej, albo na własną rękę lub przyłączając się do kancelarii. Dodatkowo pozycje mogą być dostępne jako korporacyjnej rady w domu lub z agencji rządowych, które egzekwują prawa pracy.

  &nbsp

  Aplikacje online ułatwiają rozpocząć podróż do następnego poziomu swojej kariery prawniczej. Wystarczy przejrzeć najlepsze opcje, patrząc na listę programu i przeglądu swoich wymagań za złożenie wniosku online. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.