Keystone logo

3 Niepełny etat LLM Programy w Studia prawnicze Prawoznawstwo Badania prawne w Nottingham, Wielka Brytania dla 2024

Filtry

Filtry

  • LLM
  • Wielka Brytania
  • Studia prawnicze
  • Prawoznawstwo
  • Badania prawne
  • Nottingham
  • Niepełny etat
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (3)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular degree type

Popular education type

Niepełny etat LLM Programy w Studia prawnicze Prawoznawstwo Badania prawne

Nottingham jest znany z legendy o Robin Hoodzie, dwa teatry dużych i wielu muzeów i galerii. To jest także domem dla dwóch uniwersytetów, które mają ponad 60 tysięcy studentów, 12.000 z nich są międzynarodowe.

Co to jest Legal Research?
Badania prawne to proces poszukiwania i wykorzystywania prawa w celu rozwiązania lub odpowiedzi na problemy prawne. Obejmuje ona lokalizację i badanie dokumentów prawnych i rejestrów, korzystanie z zasobów prawnych i stosowanie prawa do faktów w danej sprawie. Badania prawne można przeprowadzić samodzielnie lub z pomocą prawnika lub innego specjalisty z dziedziny prawa.

Istnieje wiele różnych sposobów na naukę badań prawnych. Możesz wziąć udział w kursie badań prawnych w szkole. Istnieje również wiele szkół, które oferują certyfikaty badań prawnych lub stopni.

Jakie kariery wymagają Legal Research?
Badania prawne to bardzo ważna umiejętność dla prawników i innych osób wykonujących zawody prawnicze. Prawnicy używają badań prawnych, aby znaleźć przypadki, które wspierają ich argumentację i aby dowiedzieć się o prawie. Paralegals również używać badań prawnych, aby pomóc prawnikom przygotować się do spraw sądowych. Istnieje wiele miejsc pracy w dziedzinie prawa, które wymagają silnych umiejętności prawnych badań.

Dlaczego ważne jest studiowanie Legal Research?
Legal Research jest ważną umiejętnością dla każdego, kto chce pracować w dziedzinie prawa. Pomaga znaleźć i zrozumieć przepisy prawa niezbędne do przygotowania się do spraw sądowych i innych postępowań prawnych.

Czego będę się uczyć podczas programu Legal Research?
W trakcie studiów lub certyfikatu Legal Research dowiesz się, jak znaleźć i wykorzystać prawo do rozwiązywania problemów prawnych. Obejmuje to uczenie się, jak badać prawo, zrozumieć terminologię prawną i zastosowanie prawa do faktów w sprawie. Dowiesz się również o różnych dostępnych zasobach prawnych, gdzie je znaleźć i jak z nich korzystać.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

LLM lub Master of Laws jest stopień naukowy, często poszukiwane przez studentów studiów licencjackich stopni prawa, którzy chcą kształcić się dokładniej w jednej konkretnej dziedzinie prawa. LLM programy zorientowane są badania i zazwyczaj trwają jeden rok.

Nauka w niepełnym wymiarze godzin umożliwia uzyskanie stopnia naukowego lub kwalifikacji, nawet jeśli nie można uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Można uczyć się we własnym tempie, stopniowo gromadząc punkty, które liczą się do końcowej kwalifikacji.