Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 14 LLM Programy w Badania prawne 2024

14 LLM Programy w Badania prawne 2024

Przegląd

Master of Laws to studia podyplomowe, których celem jest przekazanie uczonym specjalistycznej wiedzy poprzez skupienie się na określonej dziedzinie prawa. Większość studentów, którzy zapisali się do programu LLM, ma już tytuł Doktora Jurisa lub licencjat. Studenci w pełnym wymiarze godzin często kończą w ciągu roku.

Co to jest LLM w badaniach prawnych? Jest to podyplomowy program, którego celem jest przygotowanie profesjonalistów do zadawania pytań, analizowania problemów i podejmowania nowych wyzwań. Wiele kursów daje uczestnikom szansę zdobycia praktycznego doświadczenia z wykorzystaniem różnych metod badawczych. Od studentów można oczekiwać udziału w wykładach, dyskusjach, projektach i rozprawach. Dokładna struktura kursu może różnić się w zależności od szkoły, ale może obejmować klasy podobne do teorii i filozofii badań prawnych, rozumowanie z precedensu i tradycje badań prawnych.

Badanie legalnych badań daje uczestnikom unikalne zrozumienie znaczenia analitycznego myślenia, komunikacji i spostrzegawczości. Ten program LLM pomaga uczniom w doskonaleniu tych umiejętności, dzięki czemu mogą przyłączyć się do praktyk jako dobrze zaokrągleni prawnicy o nastawieniu na badania. Umiejętności te mogą również pomóc człowiekowi żyć bogatym życiem osobistym.

Ile kosztuje LLM? Może to zależeć od programu, czasu jego trwania i szkoły. Jeśli wnioskodawcy chcą oszacowania, muszą skontaktować się ze szkołą, do której chcą uczęszczać.

Po ukończeniu LLM w Legal Research, jakiego rodzaju kariery mogą mieć uczniowie? Naprawdę nie ma ograniczeń co do tego, co ktoś może zrobić z tą edukacją. Wielu naukowców staje się prawnikami, prawnikami, sędziami i doradcami, ale mogą istnieć również inne nietradycyjne okazje. Na przykład niektórzy absolwenci zwracają się do kariery zawodowej jako profesorowie, naukowcy akademiccy, wykładowcy, dziennikarze prawni, inspektorzy jakości i menedżerowie programów technicznych.

Uniwersytety na całym świecie mogą oferować programy LLM zarówno online, jak i osobiście. Aby złożyć podanie lub dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • LLM
  • Studia prawnicze
  • Prawoznawstwo
  • Badania prawne
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (14)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania