Keystone logo

Filtry

 • LLM
 • Studia prawnicze
 • Studia z zakresu rozstrzygania sporów
 • Arbitraż
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (14)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

14 LLM Programy w Arbitraż 2024

  LLM Programy w Arbitraż

  Master of Laws to rodzaj zaawansowanego dyplomu przeznaczonego dla studentów w dążeniu do kariery naukowej. Ten stopień zazwyczaj następuje po Bachelor of Laws i może zabrać studentów od jednego do trzech lat, aby zakończyć.

  Co to jest LLM w arbitrażu? Arbitraż jest alternatywną metodą rozwiązywania i negocjowania sporów prawnych poza tradycyjnym systemem sądowym. Ta wyspecjalizowana dziedzina prawa wymaga znacznej ilości wykształcenia i zajęć dla studentów, aby z powodzeniem rozpocząć karierę w arbitrażu. Wiele programów studiów w tym temacie obejmuje arbitrażowe koncentracje, takie jak arbitraż sportowy, budowlany, handlowy i inwestycyjny. Niektóre możliwe kursy obejmują techniki negocjacji, sądy międzynarodowe, mediacje, prawo finansowe i inne powiązane tematy.

  Studenci tego rodzaju studiów mogą zdobyć wiele umiejętności technicznych związanych z prawem, a także mogą rozwinąć silne umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej i więcej, które mogą im pomóc w karierze prawnej. Wielu studentów w tej dziedzinie doskonali swoje umiejętności krytycznego myślenia i zwracania uwagi na szczegóły.

  Uczeń powinien zawsze badać i porównywać zajęcia z możliwych szkół przed zapisaniem się na program studiów. Istnieje wiele czynników, które mogą wpłynąć na koszty uzyskania tytułu licencjata, a także część pomocy finansowej i możliwości stypendialnych mogą być również dostępne.

  Większość studentów z tytułem magistra arbitra staje się zawodowym arbitrem, rozjemcą lub mediatorem. Studenci często mogą realizować stanowiska arbitrów dla różnych branż, w tym budownictwa, biznesu i innych. Po uzyskaniu dyplomu w tej dziedzinie studenci mogą ukończyć wymagane wymagania dotyczące stanu lub licencji lokalnej, aby stać się licencjonowanymi prawnikami. Inni studenci mogą znaleźć pracę w takich obszarach, jak zasoby ludzkie, edukacja, ubezpieczenia i inne.

  Różne uniwersytety na całym świecie oferują ten rodzaj zaawansowanego stopnia prawniczego. Dzięki wielu opcjom studenci mogą poznawać miejsca studiów za granicą lub lokalnie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.