Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 LLM Programy w Albania 2023

2 LLM Programy w Albania 2023

Przegląd

Masters of Law, bardziej znany jako stopień LLM, to zaawansowany stopień naukowy zaprojektowany do wykorzystania wiedzy i umiejętności nabytych już w programie Bachelor of prawa. Mimo, że jest to możliwe do wykonywania zawodu prawnika bez LLM w Albanii, wielu studentów, że prowadzi dodatkową kwalifikację LLM jest cennym doświadczeniem dla wielu powodów. Programów LLM zazwyczaj wymagają bardziej skoncentrowane badania na specjalistycznej dziedzinie i pozwalają uczniom rozwijać swoją sieć kontaktów zawodowych w Albanii i za granicą.

LLM programy zwykle trwają rok lub dwa lata i są oferowane w niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze czasu pracy na uniwersytetach w Albanii. Badania, praca mistrz 's, zajęć i praktycznej pracy to tylko niektóre z elementów, które zwykle składają się na program LLM w szkołach w Albanii.LLM studentów na uczelniach w Albanii mogą specjalizować się w różnych dziedzinach prawa, i może wybrać skoncentrować swoje badania na obyczajów poszczególnych obszarów, jak również.

Jeśli LLM z uczelni lub instytucji naukowej w Albanii jest to, czego szukają, aby zwiększyć swoje perspektywy kariery cennych kwalifikacji i umiejętności, a następnie przewiń w dół i przeczytaj więcej na temat możliwości, już dziś!

Czytaj więcej

Filtry

  • LLM
Kierunki studiów
    Ekonomika Języki Opieka zdrowotna
  • Studia prawnicze
  • Studia biznesowe
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów