Znajdź swoją

Co studiować
Gdzie studiować

Lokalizacje badań

W naszej bazie danych mamy ponad tysiąc uniwersytetów z całego świata.

Programy LLM

LLM lub Master of Laws to stopień przyznawany osobom już posiadającym wykształcenie prawnicze, które ukończyły zaawansowaną edukację i badania w określonej dziedzinie prawa. Prawnicy mogą zdecydować się na realizację programów LLM w celu zdobycia wiedzy w określonym sektorze, rozwoju kariery i zbudowania profesjonalnej sieci.

Niektóre przykłady programów LLM dotyczą sektorów prawa, takich jak technologia informacyjna, prawo podatkowe, usługi finansowe, prawo międzynarodowe, prawo ochrony środowiska i prawo handlowe. Niektóre uniwersytety umożliwiają również studentom opracowywanie własnych specjalistycznych programów LLM dostosowanych do ich zainteresowań zawodowych. Programy LLM zazwyczaj trwają co najmniej rok i podczas gdy niektóre programy składają się głównie z badań, inne wymagają również zajęć. Od studentów programów LLM można oczekiwać, że ukończą pracę magisterską, aby uzyskać stopień naukowy.

Różnorodność różnych programów LLM może być przytłaczająca - nie pozwól, aby Cię to powstrzymało! Rozpocznij wyszukiwanie, przeglądając najpopularniejsze programy LLM wymienione poniżej.