Keystone logo

1 Nauka na odległość LLB Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa administracyjnego Prawo bankowe w Londyn, Wielka Brytania dla 2024

Filtry

Filtry

  • LLB
  • Wielka Brytania
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa administracyjnego
  • Prawo bankowe
  • Londyn
  • Nauka na odległość
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular degree type

Nauka na odległość LLB Programy w Studia prawnicze Studia z zakresu prawa administracyjnego Prawo bankowe

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Co to jest prawo bankowe?

Prawo bankowe skupia się na zasadach i regulacjach związanych z bankowością. Przykładowo, studenci prawa bankowego mogą poznać wymogi dotyczące zakładania banku oraz czynności, które banki mogą wykonywać. Poza analizą samych banków, prawo bankowe obejmuje również systemy płatnicze, takie jak karty kredytowe i pieniądz elektroniczny, oraz zajmuje się tym, jak niewypłacalność wpływa na działalność banku i niewypłacalność samych banków.

Jakie są korzyści ze studiowania prawa bankowego na uczelni?

Studiowanie prawa bankowego na uniwersytecie może być przydatne dla osób, które chcą pracować w sektorze finansowym. Prawo bankowe zajmuje się wszystkimi rodzajami firm, które są zaangażowane w system bankowy, co oznacza, że obejmuje wszystko od dużych międzynarodowych korporacji do małych lokalnych banków. Może być szczególnie przydatna dla tych studentów, którzy planują zostać prawnikami, ponieważ będą musieli wiedzieć o kwestiach prawnych otaczających biznes, w tym bankowość.

Czego będę się uczyć na studiach z prawa bankowego?

Studia na kierunku Prawo bankowe mogą dać Ci szczegółową wiedzę na temat prawa otaczającego bankowość i finanse. Dowiesz się, jak prawo wpływa na każdy aspekt bankowości, od operacji biznesowych do bezpieczeństwa, od klientów do rynków. Studenci w programie studiów prawa bankowego dowiedzą się o aspektach prawnych, w tym o ochronie konsumenta i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy, a także o kwestiach etycznych, które wiążą się z pracą w sektorze finansowym.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Po licencjackich edukacji danej osoby została zakończona, on lub ona będzie musiał realizować LLB w celu faktycznie praktyka w dziedzinie prawa. Program ten trwa zazwyczaj od trzech do czterech lat.

Nauka online lub nauka na odległość odnosi się do wykorzystania mediów elektronicznych oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w edukacji. Dzięki nauce online można uzyskać dostęp do edukacji w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca z dostępnym łączem internetowym.