Keystone logo
Western Michigan University, Cooley Law School

Western Michigan University, Cooley Law School

Western Michigan University, Cooley Law School

Wstęp

O

Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School jest prywatne, typu non-profit, niezależna szkoła prawa akredytowany przez American Bar Association oraz Higher Learning Komisji.

Nasza misja

Misja Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School jest przygotowanie absolwentów do wejścia do zawodu adwokata w ramach zintegrowanego programu z praktycznego stypendium prawnej jako jego zasady przewodniej i ostrości. Misja ta obejmuje zapewnienie szerokiego dostępu do tych, którzy szukają okazji, by studiować prawo, wymagając jednocześnie, że osoby, do których ta możliwość jest przeznaczona rygorystycznych standardów akademickich zaspakajać WMU-Cooley za.

Nasza historia

WMU-Cooley jest niezależną, studiach prawa akredytowany przez American Bar Association (321 Północnym Clark Street, Chicago, IL 60610, telefon: 312-988-5000) od 1975 roku Higher Learning Komisji (30 North LaSalle Street, Suite 2400, Chicago, Illinois 60602-2504 Telefon: 800-621-7440 / Fax: 312-263-0456) od 2001 roku i jest członkiem North Central Association. WMU-Cooley wzrosła z regionalnym szkoły prawniczej w Lansing, Michigan, jednego krajowego wzrostu. Jesteśmy narodu największy program Juris Doctor i najbardziej kompleksowy akredytowanym w niepełnym wymiarze czasu program edukacji prawnej. Rzetelne i obiektywne Polityka Dopuszczenie i wytrzymałe, praktyczne, profesjonalne wykształcenie prawnicze stworzyły ważnym miejscem dla WMU-Cooley wśród amerykańskich szkół prawniczych.

Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School została założona w 1972 roku przez grupę prawników i sędziów prowadzonych przez ówczesnego szefa Sprawiedliwości Sądu Najwyższego Michigan, Thomas E. Brennan. Szkoła została nazwana Thomas McIntyre Cooley, uczony prawnego i adwokata praktykującego w 19 wieku.

WMU-Cooley Law School uczy wiedzy, umiejętności i etykę potrzebne odnieść sukces w Prawie i wartościowym członkiem społeczeństwa. WMU-Cooley opracował program edukacji prawnej i program mający na celu przygotowanie studentów do praktyki prawa poprzez nauczanie doświadczonych opartej umiejętności prawnika. Studenci uczą się stosować teorię prawną w sytuacjach mogą wystąpić jako praktykujących prawników. W ramach planu Profesjonalizm WMU-Cooley, w Cooley studenci uczą się również zasad profesjonalizmu przyjęte przez społeczność Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School.

WMU-Cooley jest również zaangażowana w zapewnienie edukacji prawnej dla ludzi z różnych środowisk. WMU-Cooley jest dumna ze swojej różnorodnej studentów krajowych i międzynarodowych, gdzie uczniowie w drodze sprawiedliwych i obiektywnych zasad przyjęć, mają możliwość poznania prawa.

Lokalizacje

  • Lansing

    Lansing Campus 300 S. Capitol Avenue Lansing, MI 48933, , Lansing

pytania