Keystone logo
University of Westminster Prawo rozrywkowe LLM
University of Westminster

Prawo rozrywkowe LLM

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy - Wielka Brytania/UE: 12 000 GBP (opłaty za rok akademicki)

WIECZÓR OTWARTY PODYPOZYCJI

Wstęp

Podsumowanie kursu

Rozrywka jest dużą częścią życia na całym świecie w wielu formach, takich jak muzyka, film, media, sport i sztuka. Jest to połączenie społeczeństwa, kultury popularnej i handlu, a ich interakcja z prawem tworzy ekscytujący współczesny temat komercyjny o eklektycznych skutkach. Jest to obszar głęboko dotknięty postępem technologicznym, a także adaptacją biznesu. Ten kurs łączy analizę akademicką i elementy praktyki handlowej prawa rozrywkowego z perspektywy międzynarodowej. Zróżnicowany charakter prawa dotyczącego rozrywki umożliwi Ci podążanie za szeregiem odpowiednich specjalizacji, z których wszystkie są oparte na kwestiach umowy i własności intelektualnej.

Ten kurs będzie odpowiedni dla absolwentów wywodzących się z prawa lub osób spoza środowiska prawniczego, którzy mają znaczące odpowiednie doświadczenie. Na kursie było wielu odnoszących sukcesy międzynarodowych absolwentów z całego świata. Da ci to możliwość odkrywania nowych pomysłów, myśli i doświadczeń akademickich w sprzyjającym środowisku.

Kurs ma na celu pogłębienie wiedzy na temat działania kluczowych dziedzin w branży rozrywkowej, ocenę wpływu prawa na nie i przekazanie praktycznych umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w karierze w branży rozrywkowej i medialnej.

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Możliwości związane z karierą

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania