Keystone logo
University of Westminster

University of Westminster

University of Westminster

WIECZÓR OTWARTY PODYPOZYCJI

5 czerwca 2024 r

Wstęp

The University of Westminster — globalny uniwersytet z London Energy

Wcześniejsze

  • Bądź sobą na uniwersytecie, na którym wspiera się indywidualność, celebruje się różnorodność i wszystko jest możliwe .
  • Dzięki trzem z czterech kampusów zlokalizowanych w centrum Londynu będziesz mieć możliwość zdobycia praktycznych umiejętności i profesjonalnej wiedzy na temat przyszłej kariery, będąc jednocześnie częścią wspierającej i tętniącej życiem społeczności. Zapoznaj się z naszymi specjalistycznymi obiektami dydaktycznymi w środowisku uczenia się, które koncentruje się na wsparciu i szansach na zatrudnienie .
  • Od 1838 roku pomagamy studentom ze wszystkich środowisk w realizacji ich potencjału. Z ponad 19 000 studentów z ponad 160 różnych krajów jesteśmy dumni, że jesteśmy jednym z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii .
  • Nasze bliskie relacje z pracodawcami i wiodącymi firmami pomogą Ci zbudować trwałą globalną sieć i zwiększyć perspektywy kariery. A jako student w jednym z najlepszych miast studenckich na świecie, możesz cieszyć się nieskończonym wyborem zajęć towarzyskich i kulturalnych, od teatrów i muzyki po bary, restauracje i sport .

Lokalizacje

  • London

    University of Westminster Marylebone Road, 35, NW1 5LS, London

pytania