Keystone logo
West Liberty University Bachelor of Science w Criminal Justice
West Liberty University

Bachelor of Science w Criminal Justice

West Liberty, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

26 Aug 2024

USD 8550 / per semester *

W kampusie

* poza stanem / w stanie: 4 358 USD / metro: 7 118 USD

Wstęp

Criminal Justice to program w ramach Wydziału Nauk Społecznych łączący aspekty wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, socjologii, pracy socjalnej, psychologii, historii i prawa. Studenci studiują z różnymi instruktorami z doświadczeniem w zakresie prawa, przestępczości nieletnich, poradnictwa, korekty, nadzoru kuratorskiego, zwolnienia warunkowego i egzekwowania prawa. Studenci rozwijają szeroki zakres umiejętności komunikacyjnych poprzez dyskusje, prezentacje i pisanie.

Umiejętności te stanowią doskonałą podstawę do kariery w organach ścigania, kuratorach sądowych, zwolnieniach warunkowych, doradztwie i prawie. Studenci będą uczestniczyć w wykładach, dyskusjach na zajęciach i praktycznych szkoleniach w różnych obszarach egzekwowania prawa. Studenci są również zobowiązani do odbycia dwustu (200) godzin stażu, który musi odbyć się w trakcie semestru studiów.

Cechą charakterystyczną tego programu jest jego elastyczność. Wiele kursów jest oferowanych w godzinach wieczornych, aby pomieścić osoby pracujące. Program oferuje również kredyty transferowe dla zatwierdzonej policji stanowej, policji miejskiej / lokalnej i absolwentów akademii poprawczej. West Liberty University oferuje również studia podyplomowe z zakresu wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania