Keystone logo
© WLU
West Liberty University

West Liberty University

West Liberty University

Wstęp

Na West Liberty University (WLU) droga do zatrudnienia zaczyna się od poczucia przynależności i wspólnoty. Położony w pobliżu Wheeling w Zachodniej Wirginii, w samym sercu tętniącego życiem obszaru metropolitalnego, uniwersytet ten wierzy, że gdy studenci - z bliska lub z daleka - są przyjmowani z otwartymi ramionami, rozwijają pewność siebie, aby odnieść sukces. Proces ten rozpoczyna się od zapewnienia przyjaznego poczucia domu. Rollie Williams International Center zapewnia to, organizując cotygodniowe zajęcia i wydarzenia, które zapewniają wzbogacenie kulturowe, aby ułatwić dostosowanie i integrację ze społecznością kampusu.

Reprezentujący 32 kraje studenci mogą wybierać spośród ponad 70 akredytowanych kierunków studiów licencjackich i magisterskich online i na kampusie. Jednak życie na kampusie jest zwycięzcą z oczywistych powodów.

"Zaangażowanie jest kluczem do maksymalnego wykorzystania swojego doświadczenia na uczelni. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy ma zainteresowania społeczne, religijne, specjalne, zawodowe, wydziałowe czy honorowe". Uniwersytet zapewnia wiele możliwości zaangażowania się w życie kampusu z ponad 50 aktywnymi organizacjami.

Kompleksowe doświadczenie WLU obejmuje całodobowy dostęp do Centrum Sukcesu Studentów, w którym studenci stają się kluczowymi członkami społeczności WLU, angażując się w programy i usługi, które pomagają im realizować swój potencjał i pasję. W Centrum Sztuki i Edukacji, wieloaspektowym, praktycznym laboratorium edukacyjnym, badają sztukę, kreatywność i technologię.

Centrum Pisania E. Kenta i Barbary Culler Robinson uczy ich autorskich odkryć, poprawiając ich umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej - niezbędne dla tych, którzy chcą przewodzić rozwojowi organizacji. Studia Bachelor of Science in Business Administration i program MBA doskonale uzupełniają ten cel.

Równie popularnym wyborem dla tych, którzy chcą doświadczyć kultury Appalachów z WLU, jest licencjat z edukacji społecznej, licencjat z psychologii, licencjat z biologii, licencjat z biologii, magister biologii, magister biologii - nauka o zoo i magister edukacji.

West Liberty University to przyszłościowy, czteroletni uniwersytet publiczny o bogatym dziedzictwie jako najstarsza instytucja szkolnictwa wyższego w Zachodniej Wirginii. Założony jako West Liberty Academy w 1837 roku (26 lat przed przyjęciem stanu do Unii), został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wyższe możliwości edukacyjne na zachód od Appalachów. Nazwa uczelni pochodzi od miasta, w którym się ona znajduje. West Liberty zostało nazwane pod koniec XVIII wieku jako najbardziej wysunięty na zachód punkt nowej wolności zapewnionej przez Deklarację Niepodległości.

Misja

West Liberty University, założony w 1837 roku, był pierwszą instytucją szkolnictwa wyższego w Zachodniej Wirginii. Dziś jesteśmy dynamiczną, integracyjną, skoncentrowaną na studentach społecznością, która kultywuje badania naukowe, uczenie się przez doświadczenie, twórczą ekspresję i globalne obywatelstwo.

WLU jest publiczną uczelnią wyższą, której celem jest zapewnienie studentom kompleksowej edukacji, od studiów licencjackich po zaawansowane stopnie naukowe, pełniąc jednocześnie rolę wiodącego w regionie rzecznika sztuki, edukacji, badań i możliwości ekonomicznych.

Oświadczenie Wizji

WLU aspiruje do bycia modelem innowacyjnej, integracyjnej i transformacyjnej edukacji dostępnej dla wszystkich, która pozytywnie wpływa na społeczeństwo.

Rekrutacja

Wymagania dotyczące ubiegania się o przyjęcie na studia na West Liberty University są określone w Polityce instytucjonalnej studiów licencjackich Komisji ds. Polityki Szkolnictwa Wyższego.

Oprócz wymagań związanych z przyjęciem na studia mogą obowiązywać specjalne wymagania dotyczące przyjęcia na programy, takie jak higiena jamy ustnej, medyczne nauki laboratoryjne, pielęgniarstwo, muzyka, kształcenie nauczycieli, programy Regents Bachelor of Arts, BLA, BAS i studia podyplomowe.

Stypendia i Finansowanie

Stypendia West Liberty University

Program stypendialny West Liberty University został stworzony, aby przyciągnąć najlepszych studentów akademickich. Studenci rozpoczynający naukę jako studenci pierwszego roku mogą kwalifikować się do jednego z trzech wyróżnień w ramach programu stypendialnego. Oprócz czteroletniego stypendium akademickiego studenci otrzymują w ramach tego programu inne świadczenia.

Outside Scholarships

Każdego roku West Liberty University przyjmuje niezliczoną ilość dolarów z zewnętrznych stypendiów przyznawanych naszym studentom.

Stypendia i granty w Wirginii Zachodniej

Wirginia Zachodnia oferuje rocznie ponad 100 milionów dolarów pomocy finansowej dla uczelni. Klikając poniższy link, studenci mogą znaleźć wszystkie dostępne programy pomocy finansowej sponsorowanej przez państwo. Fundusze państwowe są dostępne dla studentów, którzy dopiero rozpoczynają naukę na poziomie policealnym oraz dla studentów, którzy chcą zmienić karierę i potrzebują nowych kwalifikacji.

Odkryj stypendium West Lib

Weź udział w jednym z naszych dni wizytacji kampusu i miej szansę wygrać stypendium o wartości 1000 dolarów na studia West Liberty University . Odwiedzając kampus, możesz zobaczyć kampus oczami studenta, spotkać się i porozmawiać z wykładowcami i pracownikami, doświadczyć wszystkiego, co WLU ma do zaoferowania i mieć szansę na wygranie 1000 dolarów.

Lokalizacje

  • West Liberty

    208 University Drive CU Box 101, 26074, West Liberty

pytania