Keystone logo
© University of Warwick
University of Warwick International Foundation Programme

University of Warwick International Foundation Programme

University of Warwick International Foundation Programme

Wstęp

Zrób idealny pierwszy krok w kierunku studiów licencjackich, dołączając do Międzynarodowego Programu Fundacji Warwick (IFP).

Wybór studiów w Warwick oznacza dołączenie do wiodącego na świecie uniwersytetu. Decydując się na studia w Warwick IFP, zapewniasz sobie najlepszy możliwy początek studiów licencjackich.

Dzięki intensywnemu nauczaniu i ciągłemu wsparciu możesz rozwinąć pewność siebie nie tylko w zakresie studiów i być przygotowanym do podjęcia studiów na wybranym przez siebie kierunku.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy ścieżek tematycznych, które wyposażą Cię w wiedzę akademicką, umiejętności i znajomość języka angielskiego, których potrzebujesz, aby przejść do wybranego kierunku studiów licencjackich. Rozwiniesz także swoją pewność siebie i staniesz się częścią naszej tętniącej życiem społeczności w Warwick.

Jako student Warwick IFP otrzymasz gwarantowaną ofertę warunkową, jeśli zdecydujesz się studiować odpowiedni kierunek studiów licencjackich w Warwick po ukończeniu programu.

Dlaczego Warwick

University of Warwick jest wiodącym na świecie uniwersytetem Russell Group, powszechnie uznawanym za lidera w dziedzinie badań i edukacji.

Warwick International Foundation Programme ma długą historię pomagania międzynarodowym studentom w dostaniu się na Warwick i inne najlepsze uniwersytety. Jest on przeznaczony dla uczniów szkół średnich z całego świata, których programy nauczania nie pozwalają na bezpośredni wstęp na studia licencjackie w Wielkiej Brytanii - aby uzyskać więcej informacji na temat tego, kto może ubiegać się o kurs, odwiedź nasze wymagania wstępne.

Nasi eksperci to jedni z największych talentów w branży. Są głęboko zaangażowani i pełni pasji, aby pomóc Ci osiągnąć wyniki, których potrzebujesz. Nasz zespół będzie współpracował z Tobą, aby zapewnić płynne przejście do studiów w Wielkiej Brytanii.

Studiowanie na jednej z naszych 10 ścieżek akademickich pozwala specjalizować się w wiedzy przedmiotowej, jednocześnie rozwijając umiejętności akademickie potrzebne do przyszłych studiów licencjackich. Poprzedni studenci Warwick IFP przeszli na ponad 70 różnych kierunków studiów.

Od pierwszego dnia będziesz częścią naszej zróżnicowanej kulturowo i połączonej społeczności wraz ze studentami z ponad 30 różnych krajów. Będziesz częścią University of Warwick i będziesz mieć dostęp do naszych klubów, stowarzyszeń i udogodnień, mieszkając i studiując na naszym pięknym i bezpiecznym kampusie w sercu Wielkiej Brytanii.

Powody, dla których warto wybrać Warwick IFP

 • Będziesz studentem Warwick i doświadczysz życia na kampusie z zakwaterowaniem na terenie kampusu i dostępem do wszystkich udogodnień, klubów i stowarzyszeń. Mamy ponad 250 stowarzyszeń prowadzonych przez studentów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
 • 40 lat doświadczenia w wysokiej jakości nauczaniu i wspieraniu międzynarodowych studentów. Jest to jeden z najdłużej działających programów fundacji na świecie, rozpoczęty w 1983 roku.
 • Do wyboru 10 specjalizacji prowadzonych przez wyspecjalizowanych pracowników akademickich.
 • Nauczanie akademickiego języka angielskiego, dostosowane do studiowanego przedmiotu, a także umiejętności, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie tego programu.
 • Gwarantowana oferta warunkowa dla szerokiej gamy programów licencjackich Warwick po ukończeniu IFP.
 • Studenci IFP przechodzą na studia w Warwick i innych najlepszych uniwersytetach. Ponad 75% naszych studentów IFP przechodzi na uniwersytety Russell Group.

Uniwersytet w sercu Anglii

Kampus Warwick jest trudny do pokonania i idealnie położony na granicy West Midlands i Warwickshire. Ma wszystkie zalety łatwego dostępu do głównych miast Coventry (zaledwie trzy mile na południowy zachód), Birmingham, i centrum Londynu, ale ze spokojem pięknego, samowystarczalnego i zielonego kampusu. Znajdujemy się w samym centrum Anglii, do którego łatwo dotrzeć koleją, samochodem lub samolotem ze wszystkich części Wielkiej Brytanii i zagranicy.

Kampus położony jest na prawie 300 hektarach naturalnego krajobrazu z jeziorami, lasami i pięknie utrzymanymi ogrodami, w których można się zrelaksować i uciec od zgiełku głównego kampusu.

Obiekty na terenie kampusu są światowej klasy, z wyjątkowymi przestrzeniami do nauczania i uczenia się, całodobową biblioteką , centrum artystycznym i kinem , zupełnie nowym centrum sportowym i centrum odnowy biologicznej oraz restauracjami i kawiarniami .

Rekrutacja

Entry Requirements

The Warwick IFP is designed for students who require additional study before they can join an undergraduate degree in the UK, usually because their local curriculum is not accepted for direct entry to undergraduate study.

For this reason, we do not accept students who have studied A Levels, IB Diploma, or any other qualification that allows progression directly to a UK university.

The lists below show the typical level of offers that we will make, according to the type of qualification being studied - National School Qualifications and/or International School Qualifications. All applicants are also required to show that their English language ability meets our minimum standards, as well as submit a personal statement according to our guidance.

Some of our courses have subject-specific requirements:

 • For our Finance, Mathematics and Statistics, Economics, and Computer Science courses, Mathematics is required, and you will have specific grade requirements for this subject.
 • For our Physics and Engineering IFP, Mathematics and Physics will be required, and you will have specific grade requirements for these subjects.
 • For our Biological Sciences and Psychology IFP, either Biology or Psychology will be required, and you will have specific grade requirements for these subjects.

International School Qualifications

 • IGCSEs/GCSEs - at least 4 subjects at grade A or above, with remaining subjects no lower than grade B
 • AS Levels - at least 3 subjects at grade B or above
 • IB Certificate - at least 5 points in all subjects taken

English Language Requirements

All applicants are required to show that their English ability is at a suitable level for their IFP course - the level required depends on which IFP course you wish to study. You do not need to have an English Language Test to apply - we can still assess you for a place on the program and if you are successful, we will issue an offer that is conditional on you submitting an acceptable English language qualification ahead of the course starting.

Several English language tests are accepted; some of the most frequently offered ones are detailed below. Applicants who require a visa to study in the UK will be required to provide a Secure English Language Test (SELT), due to the visa requirements set by the UK Government. Please note that certain English tests (including IELTS and PTE) must be taken within two years before the start of your IFP course.

Wymagania wizowe

Możesz potrzebować wizy, aby studiować w Wielkiej Brytanii na Warwick IFP jeśli pochodzisz spoza Europy i nie kwalifikujesz się do programu EU Settlement Scheme.

Jeśli potrzebujesz wizy, aby studiować w Wielkiej Brytanii, zazwyczaj musisz złożyć wniosek za pośrednictwem trasy studenckiej.

W ramach procesu rekrutacyjnego zapytamy Cię, czy potrzebujesz wizy na studia. Jeśli tak, otrzymasz numer potwierdzenia przyjęcia na studia (CAS). Numery CAS posiadaczom ofert bezwarunkowych zaczynamy nadawać na około trzy miesiące przed rozpoczęciem kursu.

Otrzymasz pełne instrukcje i wskazówki od zespołu rekrutacyjnego dotyczące otrzymania numeru CAS w odpowiednim czasie.

Stypendia i Finansowanie

Aby uczcić 40. rocznicę programu Warwick International Foundation, zaoferujemy kilka stypendiów akademickich wybitnym kandydatom, którzy dołączą do Warwick IFP 2024–25. W sumie będziemy mieli do dyspozycji 40 000 funtów, a do przyznania będzie 17 stypendiów.

Stypendia zostaną podzielone na:

 • Dwa (2) stypendia dyrektorskie po 5000 funtów każde, zarezerwowane dla wyróżniających się studentów, którzy mogą wykazać się wzorowymi wcześniejszymi osiągnięciami akademickimi oraz zaangażowaniem w przyszłe studia i stopień.
 • Piętnaście (15) stypendiów rocznicowych po 2000 funtów każde, przyznawanych studentom, którzy złożyli wyjątkowe oświadczenia osobiste, które określają ich zaangażowanie w przyszłe studia i stopień.
  • 10 z naszych stypendiów rocznicowych o wartości 2000 funtów zostanie zarezerwowanych dla studentów ubiegających się z Chin (kontynent), Tajwanu, Indonezji, Malezji, Japonii, Korei Południowej, Tajlandii, Rosji, Kazachstanu lub Nigerii.
  • Pozostałe stypendia z okazji 5-lecia są dostępne dla studentów ubiegających się z dowolnego regionu.

Rankingi

 • Warwick zajmuje 10. miejsce w Wielkiej Brytanii, 19. w Europie i 64. na świecie . (Światowy ranking QS 2023).
 • Uniwersytet został uznany za najlepszą uczelnię w Wielkiej Brytanii pod względem jakości nauczania przez „The Good University Guide”, cieszący się międzynarodowym uznaniem przewodnik po rankingach brytyjskich uniwersytetów publikowany przez „The Sunday Times”.
 • Warwick ma 20 przedmiotów w pierwszej dziesiątce (w tym ekonomia, informatyka, biznes i zarządzanie, polityka i rachunkowość oraz finanse) w „The Complete University Guide 2022”.

Lokalizacje

 • Coventry

  University of Warwick, Avon Rd, Coventry, United Kingdom, CV4 8UW, Coventry

pytania