Keystone logo

Vermont Law and Graduate School

A logo

Wstęp

W Vermont Law and Graduate School nauka jest ukierunkowana na cel i działanie.

Programy akademickie VLGS łączą solidne podstawy prawne i polityczne z naciskiem na jeden lub kilka obszarów specjalizacji. Praktyczne, praktyczne doświadczenie zdobyte podczas pracy w poradniach prawnych i stażach umożliwia studentom doskonalenie wiedzy i dopasowanie talentów do pasji.

Nauka odbywa się wszędzie: na kampusie — w salach lekcyjnych, salach konferencyjnych, bibliotece i na seminariach obiadowych — i poza kampusem — w salach sądowych, biurach klientów, zebraniach miejskich, sesjach mediacyjnych, zeznaniach i salach przesłuchań legislacyjnych. To środowisko uczenia się napędzane przez uczniów, którzy są bardziej nastawieni na współpracę niż na rywalizację.

Vermont Law and Graduate Schoolprogramy akademickie mają na celu przekształcenie wiedzy i umiejętności prawnych w narzędzia konsekwencji. Członkowie wydziału, znani prawnicy i praktycy dostarczają obszerny katalog kursów, który zawiera większość kursów prawa ochrony środowiska ze wszystkich szkół prawniczych w Stanach Zjednoczonych. Najwyżej oceniane Centrum Prawa Środowiskowego przygotowuje studentów do przywództwa poprzez praktykę w wyspecjalizowanych instytutach i klinikach. Międzynarodowe programy pozwalają studentom poszerzyć wiedzę na temat globalnej polityki i prawa oraz przetestować wody praktyki prawniczej poza Stanami Zjednoczonymi. Biblioteka Julien i Virginia Cornell, jedno z najlepszych w kraju zasobów prawa ochrony środowiska, wspiera studentów i wykładowców w nauce i praktyce.

Wspólnota

Vermont Law and Graduate School to inny rodzaj szkoły prawniczej, a jeden ważny powód leży po stronie naszej społeczności. Latem uczniowie łowią ryby na Białej Rzece między zajęciami. Organizują przyjęcia, warzą własne piwo i słyszą z pierwszej ręki od gubernatora Vermont o znaczeniu wprowadzenia zmian w systemie sądownictwa karnego.

Podobnie jak samo Vermont, społeczność w Vermont Law and Graduate School jest niewielka i głęboko zaangażowana. To pełna pasji grupa wykładowców, studentów i pracowników, którym zależy zarówno na sąsiadach, jak i na zmienianiu świata. Społeczność obejmuje naszych absolwentów, których łączy wspólna więź i miłość do tego małego miasteczka w Vermont, chociaż mogą być rozproszeni po całym kraju i za granicą. Dbają o siebie nawzajem, pomagają obecnym studentom w znalezieniu pracy i staży oraz zachowują zaangażowanie w zmienianie świata i swoich okolic.

Aby nasza społeczność działała, potrzeba wielu elementów. Nasz kampus jest głęboko zaangażowany w solidne, zrównoważone praktyki środowiskowe. Tutaj znajdziesz kompostowalne toalety i ładowarkę do pojazdów elektrycznych zasilaną energią słoneczną.

Pewną rolę odgrywają również nasze wartości i zaangażowanie na rzecz równości dla wszystkich. W dniu zebrań miejskich szkoła jest zamykana, aby umożliwić uczniom, wykładowcom i pracownikom uczestnictwo w tej ważnej demokratycznej tradycji Nowej Anglii.

Wreszcie, samo miejsce — oraz zamiłowanie do przyrody i zaangażowanie w nią — sprzyja wspólnemu doświadczeniu. Poświęcamy chwilę na połączenie się ze sobą i naszym otoczeniem. Niezależnie od tego, czy chodzi o pieszą wędrówkę w pobliżu Kent's Ledge, czy o wizytę w szopie ze sprzętem, aby wypożyczyć narty biegowe, rakiety śnieżne i kajaki. Kiedy pogoda jest najgorsza, nowe, najnowocześniejsze centrum fitness oferuje sprzęt i grupowe zajęcia fitness, w tym jogę, medytację z przewodnikiem i spinning.

Opcja rekrutacji 2

Wymagania dotyczące wizy

Lokalizacje

  • 164 Chelsea St. PO Box 96 South Royalton, 05068, Royalton

Programy

Instytucja oferuje również:

pytania