Keystone logo
University Of Zurich - Faculty of Law

University Of Zurich - Faculty of Law

University Of Zurich - Faculty of Law

Wstęp

Uniwersytet w Zurychu

Uniwersytet w Zurychu (UZH) z 28 000 zapisanymi studentami jest największym uniwersytetem w Szwajcarii. Założony w 1833 roku, UZH był pierwszym uniwersytetem w Europie założonym przez demokratyczny system polityczny; Dziś UZH jest jednym z czołowych uniwersytetów niemieckojęzycznego świata. Uniwersytet, składający się z siedmiu wydziałów obejmujących około 100 różnych dziedzin, oferuje szeroką gamę studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich. programy. Ponadto programy kształcenia ustawicznego UZH oferują doskonałe możliwości uczenia się.

143559_Irchel-005.jpg

Wydział Prawa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu LL.M. programy zapewniają swoim studentom wykształcenie akademickie na najwyższym poziomie. Wydział Prawa oferuje nie tylko najszerszy zakres różnych specjalizacji w Szwajcarii, ale także wyróżnia się wyjątkową siecią renomowanych profesorów z całego świata, którzy prowadzą wykłady na wielu programach i kursach.

LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze Uniwersytetu w Zurychu

LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze na Uniwersytecie w Zurychu oferuje praktyczne studia podyplomowe na najwyższym poziomie.

Dzięki starannie dobranym obszarom specjalizacji LL.M. Międzynarodowe prawo gospodarcze spełnia prawne potrzeby zglobalizowanego świata biznesu i:

 • Można ukończyć w pełnym wymiarze godzin lub w trybie pracy.
 • Wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem.
 • Charakteryzuje się doskonałą siecią wykładowców o międzynarodowej renomie.
 • Oferuje najszerszy zakres specjalizacji w Szwajcarii.
 • Jest zorientowany międzynarodowo, podróżuje do USA, Chin i UE.
 • Oferuje swoim uczestnikom doskonałe wsparcie podczas studiów.
 • Zachęca do dyskusji i dyskursu.
 • Wspiera wymianę studentów i wykładowców poprzez intensywne weekendy w hotelach seminaryjnych.
 • Oferuje uczestnikom osobiste wskazówki podczas programu studiów, cieszy się dostępem do ofert na Uniwersytecie w Zurychu.
 • Zyski z oferty Europa Institut na Uniwersytecie w Zurychu.

143558_Zentrum_Luftaufnahme_2014_03.jpg

Lokalizacja

Szwajcaria ma wiele do zaoferowania pod względem różnorodności kulturowej, języków, oszałamiającej scenerii i oczywiście mieszkańców. W Szwajcarii mieszka około 8,1 miliona ludzi, a kraj ma cztery języki urzędowe: niemiecki, francuski, włoski i retoromański. Szwajcaria od dziesięcioleci cieszy się stabilnością gospodarczą. Pomimo braku zasobów naturalnych w Szwajcarii i faktu, że szwajcarska gospodarka jest silnie uzależniona od eksportu, jej PKB na mieszkańca jest wyższy niż w większości innych krajów uprzemysłowionych.

Ogólnie rzecz biorąc, ludność Szwajcarii cieszy się wysokim standardem życia, a Szwajcaria cieszy się dobrą opinią dzięki wysokiej jakości usług w wielu sektorach, w tym w służbie zdrowia, przemyśle, transporcie publicznym, edukacji itp. W raporcie globalnej konkurencyjności opublikowanym przez World Economic Forum w sezonie 2015/2016 Szwajcaria zajmuje pierwsze miejsce w rankingu ogólnym. „Brainforce” jest również wysoko ceniony w Szwajcarii, co znajduje odzwierciedlenie w wiodącej pozycji Szwajcarii na „European Innovation Scoreboard 2016”.

Życie studenckie

Studiowanie w Zurychu oznacza życie w tętniącej życiem i ekscytującej kulturalnej stolicy Szwajcarii. Zurych to znacznie więcej niż centrum biznesowe i finansowe - jest również znane jako „małe duże miasto”. Dzieje się tak, ponieważ Zurych oferuje wszystkie korzyści płynące z życia w mieście, a jednocześnie atrakcyjne obiekty rekreacyjne na wyciągnięcie ręki z oszałamiająco pięknym jeziorem i pobliskimi górami.

Funkcje kampusu

Lokalizacja

Szwajcaria ma wiele do zaoferowania pod względem różnorodności kulturowej, języków, oszałamiających krajobrazów i oczywiście swoich ludzi. W Szwajcarii mieszka około 8,1 mln osób, a w kraju obowiązują cztery języki urzędowe: Niemiecki, Francuski, Włoski i Romański. W ostatnich dziesięcioleciach Szwajcaria cieszyła się stabilnością gospodarczą. Pomimo braku zasobów naturalnych Szwajcarii i faktu, że gospodarka szwajcarska jest w dużym stopniu uzależniona od eksportu, jej PKB na mieszkańca jest wyższy niż w większości innych krajów uprzemysłowionych.

Ludność Szwajcarii, ogólnie rzecz biorąc, cieszy się wysokim standardem życia, a Szwajcaria ma silną reputację wysokiej jakości usług w wielu sektorach, w tym zdrowia, przemysłu, transportu publicznego, edukacji itp. W Globalnym Raporcie Konkurencyjności wydanym przez Światowe Forum Ekonomiczne w latach 2015/2016 Szwajcaria zajmuje pierwsze miejsce w ogólnym rankingu. "Brainforce" jest również wysoko ceniony w Szwajcarii, co odzwierciedla wiodąca pozycja Szwajcarii na "European Innovation Union Scoreboard 2016".

Życie studenckie

Studia w Zurychu oznaczają życie w tętniącej życiem i ekscytującej stolicy kulturalnej Szwajcarii. Zurych to nie tylko centrum biznesu i finansów, ale także "małe wielkie miasto". Dzieje się tak dlatego, że Zurych oferuje wszystkie zalety życia w mieście, a jednocześnie atrakcyjne zaplecze rekreacyjne na wyciągnięcie ręki z oszałamiająco pięknym jeziorem i pobliskimi górami.

  Lokalizacje

  • Zürich

   LL.M.-Studiengang Internationales Wirtschaftsrecht Universität Zürich Hirschengraben 56

   pytania