Keystone logo
University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law

University of Birmingham - College of Arts and Law

Wstęp

131000_69103_banner.jpg

Nasze College of Arts and Law Graduate School to tętniąca życiem międzynarodowa społeczność ponad 1500 doktorantów. Korzystamy z doskonałych zasobów badawczych i wspierającego środowiska, które pozwala na rozkwit badań. Nasz zespół pracowników akademickich i operacyjnych, mieszczący się w budynku Arts w głównym kampusie Edgbaston, jest w stanie zaoferować wsparcie i porady, gdy tylko tego potrzebujesz.

Jako College mamy najwyższej klasy udogodnienia, które zachęcają do interakcji między dyscyplinami i obszarami badawczymi, dzięki czemu będziesz wśród podobnie myślących ludzi, zapewniając stymulację, wsparcie i wyzwania, których potrzebujesz, aby odnieść sukces.

University of Birmingham

Birmingham stale się rozwija i rozwija, chcąc stać się wiodącym światowym uniwersytetem. Osiągamy to poprzez naszą zwiększoną siłę badawczą i zasięg; odrębność naszego wyjątkowego doświadczenia studenckiego; szerokość i głębokość naszego portfela akademickiego; nasz rozmiar i zasięg naszych globalnych sieci.

Miasto Birmingham

Birmingham już się nie zmienia; jest przekształcone. Dzięki niezależnym restauracjom, sklepom i barom w centrum oraz popularnym dzielnicom w mieście, ten nowy i tętniący życiem Birmingham znajduje się wśród lokalnych rynków, kultowych budynków naszego dziedzictwa przemysłowego i współczesnej architektury, takich jak nowa Biblioteka w Birmingham.

Nowe bary i sklepy otwierają się często, gdy miasto nadal buduje swoją młodzieńczą i niepowtarzalną tożsamość. W Birmingham jest tyle różnorodności i historii, że odzwierciedlają to sklepy, jedzenie i lokale. Stare ikony, takie jak Fabryka Custard, oferują alternatywne sklepy i bary, w odległości krótkiego spaceru od słynnego targu rybnego i szmaty w Birmingham, z których wszystkie położone są w pobliżu nowego dworca kolejowego Grand Central i dzielnicy handlowej.

Birmingham Law School

Od prawie wieku Birmingham Law School jest liderem w dziedzinie edukacji prawnej i badań. Dziś nadal zapewniamy naszym studentom innowacyjną, wymagającą i opartą na badaniach edukację.

Birmingham LLM trwa rok (w pełnym wymiarze godzin) lub dwa lata (w niepełnym wymiarze godzin) i obejmuje badanie sześciu specjalistycznych modułów oraz rozprawę doktorską. Kandydaci muszą mieć dobry stopień licencjata prawa lub równoważny.

Birmingham LLM pozwala uczniom podążać ogólną trasą, z pełną elastycznością w wyborze modułów lub podążać jedną z naszych specjalistycznych Pathways . Ubiegając się o Birmingham LLM, uczniowie nie muszą decydować, czy chcą się specjalizować na tym etapie, ponieważ o specjalnościach Pathway można decydować, gdy uczniowie zaczną kurs.

Instytut Szekspira

Shakespeare Institute, z siedzibą w Stratford-upon-Avon, jest latarnią międzynarodową stypendium Szekspira od jego założenia w 1951 roku.

University of Birmingham jest zaangażowany w ekscytującą współpracę z Royal Shakespeare Company (RSC). Ten pionierski projekt jest wynikiem wieloletniej współpracy RSC z Instytutem Szekspira w Birmingham.

Współpraca jest zakorzeniona w wizji teatru jako lokomotywy twórczego myślenia i badań, miejsca wymiany wiedzy i praktyki artystycznej i akademickiej oraz wspólnego zaangażowania we wzbogacanie doświadczeń studentów i współczesnych studiów szekspirowskich.

Nasi studenci są w centrum współpracy i są zachęcani do studiowania i tworzenia teatru w odważnym duchu Szekspira. Korzystają z wiedzy artystów i praktyków RSC poprzez innowacyjne moduły, kursy mistrzowskie, warsztaty i projekty.

Lokalizacje

  • Birmingham

    University of Birmingham, B15 2TT, Birmingham

  • Birmingham

    Birmingham, Wielka Brytania

    pytania