Keystone logo
University of Sussex

University of Sussex

University of Sussex

Wstęp

O nas

University of Sussex jest wiodącym uniwersytetem intensywnie prowadzącym badania w pobliżu Brighton. Mamy perspektywę międzynarodową i lokalną, z personelem i studentami z ponad 100 krajów i częstym zaangażowaniem w działania i usługi społeczności.

129753_129711_LEW-6.jpg

Innowacyjne badania i stypendia

Sussex jest wiodącym uniwersytetem badawczym, czego odzwierciedleniem są ramy doskonałości badawczej z 2014 r. (REF).

Ponad 75% działalności badawczej w Sussex jest sklasyfikowana jako wiodąca na świecie (4 *) lub międzynarodowo doskonała (3 *) pod względem oryginalności, znaczenia i dyscypliny.

Poszczególne najważniejsze wyniki REF 2014 obejmują:

  • Historia Sussex była najwyżej ocenianym przesłaniem Historii w Wielkiej Brytanii ze względu na jakość wyników badań
  • liczba zgłoszeń z Sussex English wzrosła z 31 do 9 w Wielkiej Brytanii od czasu ostatniej oceny badań w 2008 r
  • 84% wpływu uniwersytetu na psychologię zostało ocenione jako najwyższa możliwa ocena, 4 *
  • Sussex Geography miało największy 4 * wpływ na wyniki badań spośród wszystkich zgłoszeń geograficznych w Wielkiej Brytanii.

Ogółem uniwersytet zajął 36. miejsce (wśród instytucji multidyscyplinarnych) według średniej ocen (GPA).

Nauczać i uczyć

University of Sussex ma 16 820 studentów (w przeliczeniu na pełny etat w latach 2017–2018), z czego około jedna czwarta to absolwenci studiów podyplomowych. 76% naszej populacji studentów to studenci z Wielkiej Brytanii lub UE, a 24% to studenci zagraniczni.

Kreatywne myślenie, różnorodność w naszym nauczaniu, wyzwania intelektualne i interdyscyplinarność zawsze były podstawą edukacji w Sussex.

Naszym celem jest dostarczanie programów nauczania i uczenia się opartych na bieżących badaniach, atrakcyjnych dla studentów ze wszystkich środowisk społeczno-ekonomicznych i kulturowych i zapewniających umiejętności na całe życie.

Nasz personel

Sussex zyskał reputację innowacji i inspiracji oraz przyciąga wiodących myślicieli i badaczy.

Mamy ponad 2100 pracowników, w tym około 1000 pracowników dydaktycznych i badawczych, z których ponad 300 jest tylko do celów badawczych.

Mieliśmy trzech laureatów Nagrody Nobla, 12 Stypendystów Akademii Brytyjskiej i zwycięzcę prestiżowej Nagrody Crafoord wśród naszych pracowników.

129755_129709_Mootlg-13.jpg

International Sussex

Od samego początku Sussex ma międzynarodową perspektywę na działalność akademicką i perspektywę.

Przyciągamy pracowników i studentów z ponad 100 krajów do naszego kampusu, a prawie jedna trzecia pracowników pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Nasze badania dotyczą głównych problemów światowych dzięki wiodącym dziedzinom wiedzy specjalistycznej, takim jak zmiany klimatu i badania rozwojowe.

Mamy szerokie kontakty z instytucjami na całym świecie, takimi jak Peking University, National Taiwan University i program Harvard-Sussex.

Życie w kampusie

Sussex ma jedną z najpiękniejszych lokalizacji na kampusie w Wielkiej Brytanii.

Kampus, położony w parku na obrzeżach Brighton, łączy wielokrotnie nagradzaną architekturę z zielonymi otwartymi przestrzeniami.

Kampus jest otoczony przez Park Narodowy South Downs, ale zaledwie kilka minut od tętniącego życiem miasta Brighton

Zaprojektowane przez Sir Basil Spence budynki, które składają się na serce kampusu, uzyskały status zabytkowego budynku w 1993 roku. Falmer House jest jednym z dwóch budynków edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, który otrzymał klasę I w uznaniu za jego wyjątkowe zainteresowanie.

129754_129710_CLB-03.jpg

Biznes i społeczność

Sussex ma długą tradycję współpracy z biznesem i społecznością, która trwa do dziś dzięki takim działaniom, jak Centrum Innowacji Sussex, publiczne wykłady i usługi dla społeczności.

Naszym celem jest pomaganie firmom i organizacjom w regionie w rozwijaniu wyższych umiejętności pracowników poprzez szkolenia i stymulowanie innowacji poprzez partnerstwo z innymi instytucjami spoza Sussex, aby przynieść korzyści całemu społeczeństwu.

Centrum innowacji Sussex zapewnia wsparcie dla tworzenia i rozwoju firm opartych na technologii i wiedzy w Sussex.

Centrum to obecnie dobrze prosperujące środowisko biznesowe dla prawie 80 szybko rozwijających się firm.

Od momentu powstania w Centrum działa ponad 160 firm; ich łączne przychody przekraczają 250 milionów funtów i zatrudniają setki osób na miejscu.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Brighton

    Brighton, Wielka Brytania

pytania