Keystone logo
University of Surrey Profesjonalna praktyka prawnicza (ścieżka SQE) LLM
University of Surrey

Profesjonalna praktyka prawnicza (ścieżka SQE) LLM

1 Years

Język angielski

Pełny etat

01 Jul 2024

Sep 2024

GBP 19 000 *

W kampusie

* dla studentów zagranicznych | £12,500 dla studentów z Wielkiej Brytanii

Wstęp

  • Ten kurs zapewni ci wiedzę prawną wymaganą do przygotowania się do wymagającego egzaminu Solicitors Qualifying Exam 1 (SQE 1). SQE jest oceną dla wszystkich aspirujących prawników w Anglii i Walii. Zwiększysz swoje szanse na sukces w SQE i wzmocnisz swoje CV dzięki tytułowi magistra prawa.
  • Rozwiniesz praktyczne umiejętności w zakresie badań prawnych, rzecznictwa, sporządzania projektów, pisania tekstów prawnych i prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wymaganych do SQE2.
  • Będziesz nauczany przez zespół pracowników, którzy są praktykującymi prawnikami, wysoce doświadczonymi naukowcami i zaangażowanymi w rozwój osobisty i zawodowy.
  • Będziesz wspierany w przenoszeniu nauki akademickiej do środowiska zawodowego poprzez naszą rozległą sieć lokalnych i krajowych kontaktów prawnych zbudowanych dzięki naszemu długoletniemu programowi stażowemu. Guildford jest uznanym ośrodkiem prawniczym i oferuje dogodny dostęp do londyńskiego sektora prawnego.
  • Studiując z nami, możesz cieszyć się pełnym doświadczeniem uniwersyteckim: dostępem do naszych obiektów kampusowych, specjalistycznej biblioteki, kwitnącej społeczności studenckiej i parku sportowego Surrey.

Co będziesz studiować

Nasz roczny program LLM in Professional Legal Practice (SQE Pathway) zapewni ci niezbędne umiejętności i wiedzę, aby zdać SQE1, wraz z praktycznymi umiejętnościami, które są pożądane przez firmy prawnicze. W ciągu roku będziesz wspierany przez ekspertów prawnych z bogatym doświadczeniem w praktyce, którzy zapewnią, że jesteś w pełni przygotowany do zdania egzaminów SQE1.

Profesjonalne ukierunkowanie tego programu zapewni solidne podstawy, na których można przygotować się do przyszłej praktyki jako nowo wykwalifikowany radca prawny:

  • Rozmowa z klientem
  • Negocjacja
  • Rzecznictwo
  • Profesjonalne zachowanie
  • Badania i opracowywanie.

Materiały SQE1 obejmują zeszyty ćwiczeń skoncentrowane na egzaminach, z testami na końcu każdego modułu i dwoma próbnymi egzaminami. Praktyczne oceny umiejętności na żywo będą odbywać się przez cały rok, co zwiększy zrozumienie przedmiotów SQE w środowisku zawodowym i przygotuje cię do życia jako radca prawny.

Jest to wymagający, ale ekscytujący program z wiodącym uniwersytetem. Nasze bliskie relacje z sektorem prawniczym zapewnią studentom możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i wskazówek przez cały rok oraz potencjalnego doświadczenia zawodowego po ukończeniu programu.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania