Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

Wstęp

University of Surrey to globalna społeczność idei i ludzi, zaangażowana w zmieniającą życie edukację i badania. Dzięki pięknemu i tętniącemu życiem kampusie zapewniamy wyjątkowe nauczanie i praktyczną naukę, aby inspirować i wzmacniać naszych uczniów do osobistego i zawodowego sukcesu. Dzięki naszym pracownikom i studentom Surrey osiąga wspaniałe rzeczy.

Oprócz wysokiej jakości nauczania uniwersytet zapewnia dostęp do wielu akademickich usług i zasobów wsparcia. Studenci zagraniczni mogą otrzymać pomoc w zakresie umiejętności językowych, a istnieje wiele usług, które pomogą im łatwo zaaklimatyzować się w życiu uniwersyteckim.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

Dostępna jest także szeroka oferta wsparcia zawodowego. Studenci wszystkich kierunków mogą korzystać ze wsparcia biznesowego i doradztwa w zakresie przedsiębiorczości. Każdy może odkrywać różne pomysły, rozwijać pożądane umiejętności biznesowe i zwiększać perspektywy swoich absolwentów. Nasze osiągnięcia w zakresie szans na zatrudnienie absolwentów są jednymi z najlepszych w Wielkiej Brytanii – 95% naszych absolwentów studiów podyplomowych zostało zatrudnionych lub kontynuowało naukę w ciągu 15 miesięcy od ukończenia studiów – badanie Graduate Outcomes Survey 2023.

W Surrey robimy wszystko, co w naszej mocy, abyś czuł się bezpieczny, osiedlony i szczęśliwy podczas pobytu na uniwersytecie. Nasz kampus będzie Twoim drugim domem, a Ty szybko staniesz się częścią naszej zwartej społeczności kampusu. Nasi pracownicy zawsze stawiają naszych uczniów na pierwszym miejscu. Bez względu na to, czego potrzebujesz, w Surrey jest ktoś, kto może Ci pomóc. Mamy dedykowane centrum porad i wsparcia dla studentów w MySurrey Hive, przyjazne zespoły wsparcia dla studentów międzynarodowych, duszpasterstwo wielowyznaniowe, a studenci stażyści mają dostęp do wsparcia i mentoringu ze strony swoich pracowników akademickich.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

Od września 2020 roku będziemy dostarczać wszystkim naszym studentom studiów licencjackich i podyplomowych bezpłatne cyfrowe kopie ich podstawowych podręczników. Jest to część naszego zobowiązania do uczynienia uniwersytetu bardziej dostępnym, umożliwiając naukę w bardziej cyfrowym środowisku.

Życie na uniwersytecie to coś więcej niż tylko wykłady i zajęcia. Dbamy o to, aby Twoje doświadczenie uniwersyteckie było tak zróżnicowane i satysfakcjonujące, jak to tylko możliwe, dając Ci nieskończone możliwości wykorzystania czasu spędzonego z nami.

Jeśli interesujesz się sportem lub chcesz aktywnie spędzać czas na uniwersytecie, Surrey Sports Park jest domem dla szerokiej gamy pierwszorzędnych obiektów, w tym ośmiotorowego basenu olimpijskiego, 120-stacyjnej siłowni i 10-metrowej wspinaczki ściany. Jeśli chcesz tylko dobrze się bawić i poznać nowych ludzi, nasz Związek Studentów ma również szeroką gamę ekscytujących klubów i stowarzyszeń oraz organizuje niezapomniane wydarzenia i możliwości wolontariatu, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie uniwersyteckie.

Zaledwie 34 minuty pociągiem od Londynu studenci mogą cieszyć się pięknym, przyjaznym kampusem i dzielnicą Surrey. Guildford to tętniące życiem i przyjazne miasto otoczone malowniczymi krajobrazami.

Surrey stara się zainspirować uczniów do spojrzenia na świat w nowy sposób, do śmiałości w pracy i doświadczenia wszystkiego, co niesie ze sobą życie studenckie.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

Funkcje kampusu

Nasz główny kampus znajduje się na Stag Hill, blisko centrum miasta Guildford i obok katedry w Guildford. To piękny, zielony kampus pełen przestrzeni do relaksu, a także większości naszych obiektów dla studentów, w tym biblioteki i centrum nauki, MySurrey Hive, Związku Studentów, a także sklepów, barów i kawiarni. Mamy drugi kampus , w pobliżu Manor Park, w którym znajduje się Wydział Zdrowia i Nauk Medycznych, Surrey Sports Park i wiele innych obiektów noclegowych.

Oba są dobrze połączone pieszo, rowerem lub autobusem.

Na kampusie znajduje się ponad 6000 pokoi do nauki, z których co najmniej połowa ma łazienkę z prysznicem i toaletą oraz nieograniczone, bezpłatne łącze szerokopasmowe. Istnieje możliwość wyboru, który zaspokoi każdy budżet i wymagania. Masz gwarancję zakwaterowania na uniwersytecie na pierwszym roku, pod warunkiem, że wniosek dotrze na czas. Wszystkie domy studenckie oferują wyżywienie we własnym zakresie, mają wspólną kuchnię i są monitorowane przez całodobową ochronę.

Poza kampusem w rejonie Guildford dostępnych jest wiele mieszkań wynajmowanych prywatnie lub w ramach własnego programu zarządzania nieruchomościami University of Surrey .

  Rekrutacja

  While many PWPs are psychology graduates this is not a necessity. Applications are welcomed from people with experience working in mental health or similar services who may not have been in education recently. Services will also have individual person specifications you are required to meet.

  Postgraduate route

  Accumulated credit volume of 360 FHEQ Level 4-6 credits (achieved to 2:1), of which at least 120 will be at FHEQ Level 6. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting.

  Other entry requirements: Each student that is employed by the Improving Access to Psychological Therapies service is subject to the Rehabilitation of Offenders Act (1974) Section 4 (2) (Exemptions) Order 1975 and DHSS Circular HC (88)9 guidelines regarding police checks and child protection.

  Undergraduate route

  Students will normally hold a previously accumulated credit volume of 120 FHEQ Level 5 credits and 120FHEQ Level 4 credits. Students should be working/ have recent experience in a relevant healthcare setting. Students who do not have the above academic profile should seek advice as it may not exclude them from applying for our modules and programs of study.

  English language requirements

  • IELTS: 6.5 overall including 6.0 in each category.

  If you do not currently meet the level required for your program, offer intensive pre-sessional English language courses, designed to take you to the level of English ability and skill required for your studies.

  For more information about admission requirements, please visit the university website.

  Stypendia i Finansowanie

  Ogólne zasady i informacje na temat stypendiów lub opcji finansowania

  Odkryj, w jaki sposób możemy wesprzeć Twoje studia podyplomowe za pomocą szeregu stypendiów i stypendiów bezpośrednio od University of Surrey i zewnętrznych dostawców.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź uniwersytet.

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  Nagrody i akredytacje

  Uniwersytet Roku pod względem Zatrudnienia Absolwentów

  Kompletny przewodnik uniwersytecki The Times i Sunday Times (2022)

  4. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem ogólnego zadowolenia studentów

  Krajowe Badanie Studentów (2023)

  Zdobywca nagrody Best University Careers/Employability Service w Wielkiej Brytanii

  Krajowe nagrody za zatrudnienie na uniwersytetach (2022)

  13. miejsce w Wielkiej Brytanii w tabeli ligowej kompletnego przewodnika uniwersyteckiego

  Kompletny przewodnik uniwersytecki (2024)

  46. miejsce na świecie pod względem zrównoważonego rozwoju

  Rankingi wpływu uniwersytetów Times Higher Education (THE).

  285. miejsce na świecie

  Rankingi uniwersytetów QS World (2024)

  Życie na kampusie i udogodnienia

  • Uzyskaj wsparcie i porady 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w kwestiach związanych z nauką i sprawach osobistych za pośrednictwem naszego portalu internetowego MySurrey lub osobiście w MySurrey Hive.
  • Skorzystaj z prawdopodobnie najskuteczniejszego w Wielkiej Brytanii serwisu karier studenckich, aby zorganizować staże, znaleźć pracę dla studentów lub zaplanować swoją ścieżkę po ukończeniu studiów.
  • Uzyskaj dostęp do niezbędnej opieki za pośrednictwem naszej praktyki lekarskiej na terenie kampusu i Centrum Dobrego Samopoczucia.
  • Skontaktuj się z naszym oddanym zespołem studentów międzynarodowych, aby uzyskać pomoc w całym procesie składania wniosków, w tym w ubieganiu się o wizę i przygotowaniach do pierwszych kilku tygodni w Surrey.
  • Możesz liczyć na Związek Studentów, który będzie reprezentował studentów i zapewniał wsparcie w kwestiach akademickich, zakwaterowaniu i nie tylko.

  W naszym pięknym, zielonym kampusie znajdziesz szeroki wybór miejsc, w których można zjeść, napić się i spędzić wolny czas. Oprócz wielu sklepów i kawiarni, znajdują się tu także udogodnienia takie jak The Snug, przestrzeń studencka z możliwością rezerwacji, z ogromnymi wygodnymi sofami, 85-calowym ekranem i konsolą PlayStation.

  Istnieje ponad 180 stowarzyszeń studenckich – idealnych, aby pomóc Ci znaleźć nowe hobby lub realizować istniejącą pasję z ludźmi o podobnych poglądach. Jeśli szukasz aktywnego trybu życia, na University of Surrey znajduje się także ponad 40 klubów sportowych, do których możesz dołączyć, od piłki nożnej po lacrosse i siatkówkę. Znajdują się one w Surrey Sports Park na terenie kampusu, w którym znajduje się również 50-metrowy basen i siłownia na 120 stanowisk.

  Samorząd Studentów organizuje także niezapomniane wydarzenia i możliwości wolontariatu, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie uniwersyteckie.

  Lokalizacje

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  pytania