Keystone logo
University of Pennsylvania Carey Law School

University of Pennsylvania Carey Law School

University of Pennsylvania Carey Law School

Wstęp

W 1790 roku James Wilson, sygnatariusz Deklaracji Niepodległości, autor konstytucji i członek pierwszego Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, wygłosił pierwsze wykłady z prawa na Uniwersytecie Pensylwanii dla prezydenta George'a Washingtona, wszystkich członków jego gabinetu. Po tym pomyślnym początku Penn zaczął oferować pełnoetatowy program prawniczy w 1850 r. Pod kierunkiem George'a Sharswooda, innowatora w dziedzinie edukacji prawniczej. Od tego czasu Penn Law znajduje się w czołówce edukacji prawniczej w naszym kraju.

Naukowcy Penn są wspierani przez nieodłączną kulturę i ekosystem innowacji. Wymień to, jeśli jest nowatorski, wykładowcy uniwersytetu i studenci mają w tym swoje ręce. Oparta na sztukach wyzwolonych i naukach ścisłych oraz wzbogacona o zintegrowane zasoby czterech szkół licencjackich i 12 szkół podyplomowych, Penn oferuje uczniom niezrównaną edukację opartą na inkluzywności, dyscyplinie intelektualnej, badaniach i bodźcu do tworzenia nowej wiedzy z korzyścią dla osób i społeczności wokół świat.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Philadelphia

    Sansom Street,3501, 19104, Philadelphia

    pytania