Keystone logo
University of Minnesota Law School

University of Minnesota Law School

University of Minnesota Law School

Wstęp

JEDNA Z NAJLEPSZYCH SZKÓŁ PRAWA PUBLICZNEGO W KRAJU, University of Minnesota Law School jest liderem w przygotowywaniu uczniów do rozwiązywania złożonych problemów społecznych, ekonomicznych i biznesowych naszych czasów. Nasz wyjątkowy wydział, innowacyjny program nauczania oraz niezrównane kliniczne i empiryczne możliwości uczenia się przygotowują studentów do wymagań XXI wieku.

Wyróżnia nas rzadka kultura kolegialna, która kładzie nacisk na pracę zespołową, rozwiązywanie problemów, przywództwo i perswazję. Uczniowie uczą się myśleć analitycznie, identyfikować główny element złożonego problemu i opracowywać rozwiązania w świecie rzeczywistym - umiejętności, które są niezbędne poza szkołą prawniczą we wszystkich dziedzinach zatrudnienia. Służba publiczna jest naszym rdzeniem. Nasi studenci to akceptują, nasi wykładowcy i pracownicy to wzmacniają, a nasza społeczność czerpie z tego korzyści.

Nasz wydział obejmuje jednych z najbardziej uznanych i produktywnych naukowców na świecie w dziedzinie prawa gospodarczego, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, prawa międzynarodowego i praw człowieka oraz prawa, nauki i technologii. Duża, aktywna sieć absolwentów w miastach partnerskich i na całym świecie jest chętna do mentorowania, nauczania i zatrudniania naszych studentów.

Lokalizacje

  • Minneapolis

    19th Avenue South,229, 55455, Minneapolis

    pytania