Keystone logo
University of Miami School of Law

University of Miami School of Law

University of Miami School of Law

Wstęp

Uniwersytet w Miami Szkoła Prawa Law 's niezwykłe podróży od małych początków do jednej z wiodących szkół prawa w kraju jest jednym z fascynujących historii edukacji prawniczej. Szkoła Prawa rozpoczęła się od małej klasy kończącej czternaście studentów ponad trzy czwarte wieku temu. Ale jego ambicje były zawsze duże, a ich sukces pasował do tych ambicji.

Dzisiaj prawo Miami jest jedną z wiodących instytucji edukacji prawniczej. Członkowie Wydziału są liderami w swoich dziedzinach naukowych i zawodowych, które przynoszą korzyści wysoce utalentowanym i różnorodnym studentom poprzez bogaty i wymagający program nauczania oraz szeroki wachlarz możliwości szkolenia zawodowego. Ponad 17 000 absolwentów ćwiczyjących w Stanach Zjednoczonych iw prawie osiemdziesięciu krajach na całym świecie - we wszystkich dziedzinach praktyki z prawa korporacyjnego do publicznego, w dużych firmach, w prywatnych praktykach, w administracji rządowej lub jako jedyni praktycy - może świadczyć o doskonałości edukacji, którą otrzymali.

Sukces Miami Law zwiększa swoją lokalizację w Miami, bramę do obu Ameryk. Program nauczania wzbogacony jest przez wkłady adwokatów zaangażowanych w rodzaj zaawansowanej praktyki prawniczej, która wymaga dużego obszaru miejskiego, co stwarza ekscytujące możliwości aktywnego zaangażowania kadry nauczycielskiej i studentów poprzez działania pro bono i staże kliniczne w społeczności lokalnej. Imigracja, etyka biznesu, stosunki międzyludzkie i rozwój gospodarczy w globalnej gospodarce należą do współczesnych problemów, które UM współpracuje z uczniami, aby rozwiązać problem.

Ponadto, wyjątkowa różnorodność rasowa, etniczna i językowa Miami oferuje dodatkowe zalety niedostępne w innych obszarach. Obszar metropolitalny uosabia rodzaj pluralistycznego środowiska, który w nadchodzących latach charakteryzuje większość Stanów Zjednoczonych. Gospodarka lokalna i życie społeczne są ściśle powiązane z handlem międzynarodowym, imigracją i turystyką, zacierając linię między lokalnymi i międzynarodowymi, w sposób emocjonalny w zglobalizowanym świecie. Globalna globalizacja Miami ma wyraźne wyobrażenie Północ-Południe, ale handel - podobnie jak Ameryka Łacińska i Karaiby - jest związany z gospodarką Kanady, Europy i Azji.

Z szeregiem korzyści społecznych i edukacyjnych Uniwersytet w Miami School of Law zapewnia studentom niezrównane przygotowanie do wykonywania zawodu.

Lokalizacje

  • Tampa

    1311 Miller Rd, Coral Gables,, 33146, Tampa

pytania