Keystone logo
© Eva Dang
University of London LLM

University of London LLM

University of London LLM

Wstęp

Zdobądź cenne kwalifikacje z dowolnego miejsca na świecie

Niezależnie od lokalizacji możesz zdobyć cenne kwalifikacje z University of London, studiując na University of London International Programs.

University of London International Academy współpracuje z 11 uczelniami z University of London, aby oferować elastyczne i zdalne programy nauczania na całym świecie.

„Spotkanie z osobami o podobnych poglądach, wspólne rozwiązywanie problemów, poszerzanie horyzontów, budowanie aspiracji i marzeń - to bezcenne”. Olga Zhukova Studentka MBA - University of London International Programs - opowiada o sesji plenarnej MBA.

Globalni liderzy w nauczaniu na odległość

Od momentu powstania w 1858 roku, Międzynarodowe Programy Uniwersytetu w Londynie wzbogaciły życie tysięcy studentów na całym świecie. Stał się światowym liderem w zakresie badań na odległość i elastyczności, z ponad 54 000 studentów w ponad 180 krajach.

Kształtuj świat

Byli studenci i absolwenci pomogli ukształtować świat. Nie tylko pokonali wiele osobistych przeszkód w nauce, ale także zdobyli nagrody Nobla, kraje rządzone i pisali wspaniałe dzieła literackie.

Program dla Ciebie

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem studiów licencjackich, czy zawodowych, którzy chcą przenieść swoją karierę na wyższy poziom, University of London International Programs ma dla Ciebie odpowiedni program.

Możesz wybierać spośród ponad 100 stopni, dyplomów, certyfikatów i poszczególnych modułów na poziomie licencjackim lub podyplomowym. Jeśli chcesz zmienić karierę, nasze elastyczne metody nauki oznaczają, że możesz doskonalić swoje umiejętności bez rezygnacji z bieżącej pracy.

Dystans, online i elastyczne uczenie się

Jeśli chcesz zdobyć kwalifikacje, które pomogą Ci rozwinąć lub zmienić karierę, lub jeśli jesteś zainteresowany zgłębianiem tematu, który Cię inspiruje, możemy zaoferować:

  • elastyczność
  • materiały do nauki
  • wsparcie edukacyjne
  • i kwalifikacje.

Ucz się w tempie, które Ci odpowiada

Nie musisz zawieszać swojego życia, aby się uczyć. Nasze elastyczne okresy nauki - z możliwością nauki w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin - pozwalają dopasować naukę do obowiązków rodzinnych i zawodowych.

Ucz się gdziekolwiek jesteś

Jeśli podróżujesz do pracy lub masz plany przeniesienia się za granicę, nie martw się - możesz skorzystać ze studiów dzięki naszemu środowisku online. Możesz również ustawić swoje egzaminy w ośrodkach egzaminacyjnych na całym świecie.

Lokalizacje

  • London

    Student Advice Centre University of London Stewart House 32 Russell Square London WC1B 5DN

    pytania