Keystone logo
© BIMM University
University of London

University of London

University of London

Wstęp

Jesteśmy jednym z największych i najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, z ponad 120 000 studentów w Londynie, a kolejne 50 000 studiuje w 180 krajach na stopień University of London .

University of London , którego początki sięgają 1836 roku, jest trzecim najstarszym uniwersytetem w Anglii. Jest to federacja 17 instytucji członkowskich i dziewięciu instytutów badawczych obsługująca 120 000 studentów w Londynie, a także organizacja globalna obsługująca ponad 51 000 studentów w ponad 180 krajach i 1,3 miliona uczniów uczestniczących w kursach MOOC za pośrednictwem platformy internetowej Coursera. To sprawia, że University of London jest „największą salą wykładową na świecie”.

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz uzyskać uznany na całym świecie dyplom z University of London , na kampusie lub poprzez elastyczne i zdalne uczenie się. Uniwersytet oferuje ponad 100 stopni, dyplomy, certyfikaty i krótkie moduły na całym świecie, zarówno na poziomie licencjackim, jak i podyplomowym, i jest w stanie wesprzeć wszystkie twoje wymagania edukacyjne.

121408_pexels-photo-1153213.jpeg
rawpixel.com / pexels

Uniwersytet Ludowy

University of London został założony przez Royal Charter w 1836 roku dla pożytku publicznego i jest uznawany na całym świecie. W całej naszej długiej historii uniwersytet zapewniał dostęp do szerokiej gamy możliwości akademickich. Jako światowy lider w szkolnictwie wyższym uniwersytet jest pionierem zmian w tym sektorze. Jako pierwszy uniwersytet przyjęliśmy studentów bez względu na płeć, rasę lub religię, jako pierwszy przyjęliśmy kobiety na studia, aw 1865 roku jako pierwszy daliśmy studentom możliwość studiowania gdziekolwiek się znajdują, zapewniając dostęp do szkolnictwa wyższego w całym glob. Przez prawie 200 lat poprawiliśmy życie milionów ludzi na całym świecie dzięki naszemu wyjątkowemu podejściu do edukacji, co skłoniło Charlesa Dickensa do określenia nas mianem „Uniwersytetu Ludowego”.

Klasa światowa; Na całym świecie

Niezależnie od tego, czy chcesz dołączyć do naszej tętniącej życiem społeczności akademickiej w sercu Londynu lub Paryża, studiować samodzielnie lub przy wsparciu uznanego centrum nauczania, zostaniesz studentem University of London i dołączysz do światowej klasy.

Studiuj na University of London

Jesteśmy federacją 17 niezależnych instytucji członkowskich o wybitnej światowej renomie, od większych uniwersytetów, takich jak UCL lub King's College London, po mniejsze wyspecjalizowane instytucje, takie jak Royal Academy of Music lub Courtauld Institute of Art.

Istnieją również instytuty badawcze, zjednoczone przez School of Advanced Study, oferujące studia podyplomowe i badania humanistyczne, a także University of London Institute w Paryżu oraz nasze elastyczne programy nauczania na odległość.

Studenci instytucji członkowskich są również studentami University of London , co daje im dostęp do naszej szerokiej oferty usług w centrum Londynu. Jakość akademicka twoich kwalifikacji jest na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, gdzie studiujesz.

Usługi studenckie

Oprócz zapewniania światowej klasy edukacji, oferujemy również szereg innych usług, w tym doradztwo zawodowe i dostęp do Student Central i prestiżowej Biblioteki Senatu. Uniwersytet zarządza także szeregiem wysokiej jakości zakwaterowania dla studentów w centrum Londynu, gdzie studenci mogą mieszać się z innymi z różnych instytucji członkowskich.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • London

    Malet Street, , London

    pytania