Keystone logo
University of Law SQE SQE Law Essentials Online — w pełnym wymiarze godzin
University of Law SQE

SQE Law Essentials Online — w pełnym wymiarze godzin

Online

11 Weeks

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2024

GBP 3900

Nauka na odległość

Wstęp

Rozpocznij swoją prawniczą podróż z naszym nowym kursem SQE Law Essentials, pierwszym krokiem dla absolwentów studiów nieprawniczych, którzy planują przejść do SQE1. Ten krótki kurs online wprowadzi Cię w podstawy wiedzy prawniczej wymaganej dla SQE1. Pozwala to przejść na nasz kurs przygotowawczy do SQE1 (wkrótce) i zakwalifikować się jako radca prawny. Ten kurs podlega zatwierdzeniu.

Kontakt z nauczycielem na żywo

Wszyscy nasi korepetytorzy są wykwalifikowanymi prawnikami z doświadczeniem w praktyce, co pozwala studentom uczyć się w realistycznym, profesjonalnym i współczesnym kontekście.

Elastyczna nauka online

Ucz się, kiedy i gdzie chcesz, i uzyskaj dostęp do światowej klasy materiałów edukacyjnych, w tym naszych unikalnych metod zaangażowania online i bezkonkurencyjnego wsparcia nauczyciela online.

80 000 absolwentów

Nasza ekspansywna grupa absolwentów prawa daje studentom prawa i profesjonalistom doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów.

szczegóły kursu

Jesteśmy jednym z najdłużej działających w Wielkiej Brytanii wyspecjalizowanych dostawców edukacji prawniczej, z bogatym dziedzictwem i reputacją innowacji. Nasze wieloletnie doświadczenie w szkoleniu większej liczby praktykujących prawników w Wielkiej Brytanii niż jakakolwiek inna szkoła prawnicza pomogło naszym studentom odnieść sukces w prawie, biznesie, polityce i nie tylko. Wierzymy w szkolenie studentów do realnego świata od momentu, gdy zaakceptują miejsce u nas.

Dzięki SQE Law Essentials otrzymasz wsparcie online i informacje zwrotne od jednego z naszych ekspertów prawnych. Będziesz mieć dostęp do światowej klasy materiałów edukacyjnych, w tym naszych unikalnych metod zaangażowania online oraz bezkonkurencyjnego nadzoru i wsparcia ze strony korepetytora online.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

 • Przygotuj się na postęp w szkoleniu prawniczym i przejdź do badania SQE1.
 • Rozwiń umiejętności wymagane do odpowiedzi na pytania dotyczące wiedzy prawnej w stylu SQE1.
 • Rozłóż swoje studia dzięki naszemu strukturalnemu modułowemu wzorowi studiów, dzięki czemu możesz skupić się na kluczowych obszarach w każdym semestrze, a nie na wszystkich pod koniec kursu.
 • Ucz się, korzystając z naszego skutecznego i unikalnego modelu uczenia się Przygotuj, Zaangażuj, Konsoliduj (PEC).
 • Otrzymuj ukierunkowane wsparcie korepetytora od wykwalifikowanych prawników, z cotygodniowymi sesjami prowadzonymi przez korepetytora w każdym module.
 • Ciesz się elastyczną nauką – wybierz naukę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin online.
 • Uzyskaj dostęp do naszego zespołu ds. Karier i Pro Bono, którzy tworzą naszą nagradzaną usługę zatrudnienia. Indywidualny program Employability Law Essentials pomoże Ci zrozumieć i rozwinąć kluczowe kompetencje wymagane do bycia radcą prawnym.
 • Współpracujemy również z ponad 90 ze 100 najlepszych kancelarii prawnych.

Struktura kursu

Moduły akademickie

Poznasz podstawy siedmiu modułów akademickich, które zostaną uwzględnione w ocenie SQE1 – Funkcjonująca wiedza prawna (FLK). Otrzymasz podręcznik do nauki ebooka dla każdego z tych modułów.

 • Angielski system prawny i prawo konstytucyjne (w tym zachowane prawo UE)
 • Kontrakt
 • Tort
 • Prawo Konstytucyjne i Administracyjne
 • Prawo karne
 • Prawo ziemi
 • Zaufania

Informacje o kursie

Oszacowanie

Nie ma egzaminów. Testy próbne SQE1 organizowane są w czwartym tygodniu każdego semestru, aby pomóc Ci przygotować się do wymagań rzeczywistych sprawdzianów.

Po pomyślnym ukończeniu naszych zasad prawa SQE, w tym testów praktycznych i prób, otrzymasz certyfikat ukończenia, który ułatwi przejście do naszej praktyki prawnej LLM (SQE1&2).

Uwaga: ten kurs nie prowadzi do uzyskania nagrody akademickiej.

Struktura

 • Pełny etat trwa dwa semestry po pięć tygodni każdy.

Ten kurs obejmuje pięć jednostek samodzielnej nauki na moduł oraz pięć prowadzonych przez nauczyciela internetowych sesji pytań i odpowiedzi, skupiających się na obszarach trudności, zgłoszonych na ochotnika przez uczniów lub zidentyfikowanych przez analitykę uczniów.

Odbędzie się godzinna, ułatwiona sesja przeglądu nauczyciela (TRS) na jednostkę. Odbywają się one co tydzień, zwykle w porze lunchu (12:30 - 13:30 w czwartek i piątek).

Wymagania dotyczące kursu

Żadne wymagane. Jednak SRA wymaga dyplomu (lub równoważnego), aby kwalifikować się jako radca prawny.

O szkole

pytania