Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LPC Online — pełny etat
University of Law Online Postgraduate

LPC Online — pełny etat

Online United Kingdom

41 Weeks

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 15 350

Nauka na odległość

Wstęp

Kurs LPC Online w pełnym wymiarze godzin jest przeznaczony dla osób, które ukończyły studia prawnicze lub GDL i chcą szkolić się jako radca prawny za pośrednictwem naszej obsługiwanej opcji uczenia się online.

 • Ucz się online przez 11 miesięcy (wymagana obecność)
 • Dostosuj swój kurs do swoich specjalistycznych obszarów zainteresowań dzięki szerokiemu wyborowi przedmiotów do wyboru
 • Zakwalifikuj się z LPC i nagrodą Master (LLM) bez dodatkowych kosztów

95% naszych pełnoetatowych absolwentów LPC w Wielkiej Brytanii w latach 2017/18 uzyskało pracę lub dalsze studia w ciągu piętnastu miesięcy od pomyślnego ukończenia tego kursu, na podstawie danych dotyczących wyników absolwentów.

LPC Online — pełny etat

Kurs Praktyki Prawnej (LPC) to podyplomowe kwalifikacje prawnicze, które jest ostatnim krokiem akademickim dla aspirujących prawników. Po pomyślnym ukończeniu możesz przystąpić do umowy szkoleniowej, zanim w pełni zakwalifikujesz się jako radca prawny. Nasze LPC Online oferuje najlepsze możliwe przygotowanie do wykonywania zawodu prawnika z umiejętnościami pozwalającymi odnieść sukces w biznesie. Jeśli szukasz drogi do swojej kariery adwokackiej online, z takimi samymi kwalifikacjami, jak nasza alternatywa na terenie kampusu, nasz wspierany program studiów jest idealnym rozwiązaniem.

Obietnica zatrudnienia

Nasza obietnica zatrudnienia LPC: Zapewnij pracę w ciągu 9 miesięcy od pomyślnego ukończenia kursu lub zwrotu opłat.

Elastyczna nauka online

Ucz się, kiedy i gdzie chcesz, i uzyskaj dostęp do światowej klasy materiałów edukacyjnych, w tym naszych unikalnych metod zaangażowania online i niezrównanej pomocy nauczyciela online.

95% Zatrudnienie

95% naszych pełnoetatowych studentów LPC zatrudnionych w Wielkiej Brytanii pracowało w zawodach wymagających wysokich umiejętności piętnaście miesięcy po ukończeniu studiów (dane dotyczące wyników absolwentów 2018/19). Zawiera dane HESA © HESA 2021.

szczegóły kursu

Nasz LPC Online to w pełni wspierany program studiów online, oferujący najlepszą naprawdę elastyczną drogę do kariery adwokata. Możesz uczyć się tam, gdzie chcesz, otrzymując regularne wsparcie online i informacje zwrotne na temat swojej pracy od naszych doświadczonych korepetytorów. Będziesz mieć dostęp do światowej klasy materiałów edukacyjnych, dostosowując nasze materiały na terenie kampusu do różnych angażujących metod internetowych.

Struktura kursu została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci zbudowanie portfolio prac, które będą wspierać Twoje podania o pracę i pomóc Ci wyróżnić się z tłumu. Połączenie zasobów edukacyjnych online i nadzoru ze strony opiekuna zapewni Ci odpowiednią wiedzę i umiejętności praktyczne potrzebne jako praktykant radcowski, a nasze nagradzane wsparcie kariery pomoże Ci w składaniu wniosków o kontrakty szkoleniowe i zapewni Ci dostęp do ponad 3000 pro bono możliwości, gdy tylko zaakceptujesz swoje miejsce.

Studiując z nami LPC otrzymasz:

 • Skoncentrowane na karierze podejście do nauki, rozwijania świadomości handlowej, krytycznego myślenia i umiejętności zawodowych, których poszukują prawnicy.
 • Dopasowane opcje kursów dopasowane do Twoich specjalistycznych obszarów zainteresowań dzięki szerokiemu wyborowi przedmiotów do wyboru.
 • Elastyczna nauka – wybierz naukę online w dowolnym miejscu z możliwością wyboru kursów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.
 • Dostęp do nagradzanego wsparcia kariery, które pomoże Ci w składaniu wniosków o kontrakt szkoleniowy z ponad 3000 możliwościami pro bono, gdy tylko zaakceptujesz swoje miejsce. Współpracujemy również z ponad 90 ze 100 najlepszych kancelarii prawnych.
 • Wybierz studiowanie LLM w profesjonalnej praktyce prawnej lub magister prawa, biznesu i zarządzania bez dodatkowych kosztów, a możesz kwalifikować się do otrzymania pożyczki dla studentów studiów podyplomowych.
 • 95% naszych pełnoetatowych studentów LPC pracowało w zawodach o wysokich kwalifikacjach przez piętnaście miesięcy po ukończeniu studiów*.

Wymagana obecność

Nie musisz uczęszczać do kampusu w celu wprowadzenia.

Uczestnictwo nie jest wymagane w przypadku sprawdzianów umiejętności ustnych i końcowych ocen umiejętności ustnych, które zostaną przeprowadzone online.

Koncentrując się wyraźnie na Twojej przyszłej szansie na zatrudnienie, jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek pewni Twojego sukcesu i oferujemy naszą obietnicę zatrudnienia wszystkim, którzy studiują ten kurs. Znajdź pracę w ciągu dziewięciu miesięcy, w przeciwnym razie zwrócimy Ci 100% Twoich opłat*: 50% Twoich opłat jako cashback plus 50% Twoich opłat jako kredyt na dalsze kursy.

Ważna informacja

Progresja dla studentów studiów stacjonarnych GDL i MA Prawo

Jeśli rozpocząłeś nasz pełnoetatowy dyplom ukończenia studiów prawniczych (GDL) lub magister prawa (prawo magisterskie) we wrześniu 2021 r., Powinieneś kwalifikować się do rozpoczęcia kursu adwokackiego (BPC) lub kursu prawniczego (LPC) we wrześniu 2022 po pomyślnym ukończeniu kursu.

Uwaga: Jeśli potrzebujesz wizy, aby studiować w Wielkiej Brytanii i chcesz przejść na jeden z naszych kursów zawodowych na terenie kampusu, zapoznaj się z naszą stroną dotyczącą wymagań wizowych w Wielkiej Brytanii, aby uzyskać informacje na temat ubiegania się o wizę Student Route.

Droga LPC do zakwalifikowania się jako radca prawny

Czy nadal mogę studiować LPC?

Nadal możesz kontynuować ścieżkę LPC, aby zakwalifikować się jako radca prawny, jeśli ukończyłeś, rozpocząłeś, zaakceptowałeś ofertę lub wpłaciłeś bezzwrotną kaucję za jedno z poniższych do 31 sierpnia 2021 r.:

 • Dyplom studiów magisterskich z prawa (GDL) / wspólny egzamin zawodowy
 • Nasze prawo magisterskie
 • Kurs Praktyki Prawnej (LPC)

okres uznanego szkolenia (tzw. kontrakt szkoleniowy)

Aby uzyskać kwalifikacyjny stopień prawniczy (QLD) i zwalniający stopień prawniczy (ELD), taki jak nasz LLB, musisz ukończyć, rozpocząć, zaakceptować ofertę lub wpłacić bezzwrotną kaucję do 21 września 2021 r.

W większości przypadków w przypadku QLD, ELD i CPE odpowiedni kurs musi rozpocząć się najpóźniej 31 grudnia 2021 r.

Jeśli rozpocząłeś już kwalifikujący się stopień prawniczy, GDL lub kontrakt szkoleniowy, obowiązują ustalenia przejściowe do 31 grudnia 2032 r., aby zakwalifikować się jako radca prawny na obecnych trasach, o ile kursy nadal będą dostępne.

Struktura kursu

Moduły etapu 1

 • Wprowadzenie do praktyki zawodowej
  • Wiedza i umiejętności z zakresu prawa gospodarczego i praktyki
  • Wiedza i umiejętności w zakresie rozwiązywania sporów
  • Wiedza i umiejętności dotyczące nieruchomości

Moduły etapu 2

Wybierz trzy*:

 • Zaawansowana praktyka kryminalna
 • Zaawansowane Nieruchomości
 • Bankowość i finansowanie dłużne
 • Rozstrzyganie sporów handlowych
 • Prawo komercyjne
 • Prawo konkurencji
 • Prawo pracy
 • Prawo rodzinne
 • Imigracja
 • Ubezpieczenie
 • Własność intelektualna
 • Fuzje i przejęcia
 • Spory dotyczące obrażeń ciała i zaniedbań klinicznych
 • Spółki publiczne
 • Klient prywatny

*Wszystkie moduły do wyboru są zależne od dostępności.

LLM w profesjonalnej praktyce prawnej (opcjonalnie)

Aby otrzymać LLM w profesjonalnej praktyce prawnej, możesz zdecydować się na studiowanie jednego z poniższych:

 • Moduł Prawo i Biznes
 • Lub dodatkowy moduł do wyboru do wyboru

Weźmiesz również udział w samokształceniu modułu Raport z badań praktyki zawodowej.

Jeśli zdecydujesz się nie ukończyć LLM w profesjonalnej praktyce prawnej, otrzymasz dyplom ukończenia studiów podyplomowych (PgDip) i nadal ukończysz zawodowy etap wymagań szkoleniowych.

Magister prawa, biznesu i zarządzania (opcjonalnie)

Aby otrzymać tytuł magistra prawa, biznesu i zarządzania, musisz ukończyć dwa dodatkowe moduły magisterskie:

1. Prawo i biznes

Nauczony moduł obejmujący następujące tematy:

 • Gospodarka, otoczenie biznesowe i globalizacja
 • Funkcjonowanie Miasta
 • Kierownictwo
 • Analiza finansowa
 • Finanse korporacyjne
 • Rozwój biznesu
 • Strategia

Należy pamiętać, że prawo i biznes wymaga wielu obliczeń i dlatego wymagany jest podstawowy poziom matematyki.

2. Projekt studium przypadku

Biznesowy projekt studium przypadku, który jest modułem badawczym do samodzielnej nauki opartym na niektórych tematach i tematach poruszanych w prawie i biznesie.

Jeśli zdecydujesz się nie ukończyć studiów magisterskich z prawa, biznesu i zarządzania, otrzymasz dyplom ukończenia studiów podyplomowych (PgDip) i nadal ukończysz zawodowy etap wymagań szkoleniowych.

Sesja degustacyjna online

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to jest uczyć się z nami kursu online, wypróbuj naszą bezpłatną sesję testową online?

Nasze sesje degustacyjne można ukończyć we własnym tempie i zawierać krótkie, ustrukturyzowane ćwiczenia, które pomogą Ci doświadczyć, jak naprawdę będzie uczyć się z nami online. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić naszą internetową platformę edukacyjną (Blackboard ELITE) i, jeśli już złożyłeś podanie o naukę u nas i otrzymałeś dane logowania do ELITE, kliknij „Zaloguj się” w Blackboard ELITE. Możesz też kliknąć „zarejestruj się” i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Dodaj Wolnego Mistrza

Zamiast rejestrować się w podstawowym LPC, możesz zapisać się na jedną z następujących kwalifikacji magisterskich, które są dostępne bez dodatkowych kosztów.

LPC Magister prawa, biznesu i zarządzania (opcjonalnie)

Jeśli chcesz pracować dla kancelarii prawnej lub pracodawcy o profilu korporacyjnym/komercyjnym lub jesteś zainteresowany zrozumieniem biznesu zarówno z perspektywy komercyjnej, jak i prawnej, nasz magister LPC wyposaży Cię w kluczową wymaganą wiedzę i umiejętności prawne skutecznie pracować w praktyce prawniczej i zapewni wyraźne ukierunkowanie biznesowe, co pozwoli Ci lepiej zrozumieć praktyki biznesowe Twoich klientów.

Dwa dodatkowe moduły MSc to:

1. Prawo i biznes

Nauczony moduł obejmujący następujące tematy:

 • Gospodarka, otoczenie biznesowe i globalizacja
 • Funkcjonowanie Miasta
 • Kierownictwo
 • Analiza finansowa
 • Finanse korporacyjne
 • Rozwój biznesu
 • Strategia

Należy pamiętać, że prawo i biznes wymaga wielu obliczeń i dlatego wymagany jest podstawowy poziom matematyki.

2. Projekt studium przypadku

Projekt Case Study oparty na biznesie, który jest modułem badawczym do samodzielnej nauki opartym na niektórych tematach i tematach poruszanych w prawie i biznesie.

LPC LLM w profesjonalnej praktyce prawnej (opcjonalnie)

Alternatywnie, jeśli chcesz mieć możliwość głębszego zainteresowania specjalistyczną dziedziną prawa i pozostawienia otwartych opcji, nasz LLM będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Pomyślnie ukończ LPC z dodatkowym wybranym modułem do wyboru lub modułem Prawo i biznes oraz raportem z badania praktyki zawodowej, a otrzymasz LPC LLM w profesjonalnej praktyce prawnej.

Jeśli chcesz studiować tylko LPC

Jeśli zdecydujesz się nie podejmować ani studiów magisterskich, ani LLM, nadal możesz zapisać się na LPC bez nagrody Masters. Otrzymasz dyplom ukończenia studiów podyplomowych z profesjonalnej praktyki prawniczej i nadal będziesz ukończyć zawodowy etap wymagań szkoleniowych.

Samodzielny moduł prawa UE

Jeśli Twój podstawowy stopień naukowy nie obejmował modułu Prawa UE, będziesz musiał przestudiować dodatkowy moduł przed LPC Online.

Ten samodzielny moduł online zapewnia dodatkowe szkolenie potrzebne do ukończenia LPC Online oraz zapewnia niezbędne umiejętności i wiedzę, których będziesz potrzebować, aby studiować kurs.

Informacje o kursie

Oszacowanie

Istnieje szereg ocen, w tym oceny ustne (tylko online), egzaminy otwarte, egzaminy zamknięte i całodobowe oceny do domu.

Dostępne kampusy: Birmingham, Bristol, Guildford, Leeds, London Bloomsbury, Manchester lub Nottingham.

Próbne oceny są ułożone w celu przygotowania Cię do rzeczywistych ocen.

Dodatkowe moduły magisterskie są oceniane na podstawie pisemnego raportu na 3000 słów i oceny ustnej.

Struktura

Każda z naszych opcji studiów LPC ma swoją własną strukturę, z różnymi ocenami, które można dopasować.

Wymagania dotyczące kursu

Aby kwalifikować się do zajęcia swojego miejsca w naszym LPC, musisz spełnić wymagania dotyczące rozpoczęcia kursu praktyki prawnej (LPC) określone przez Urząd Regulacji Prawników (SRA) – patrz poniżej. Niespełnienie tych wymagań kwalifikacyjnych oznacza, że Uniwersytet nie będzie miał innego wyjścia, jak anulować Twoje miejsce na kursie.

Jeśli jesteś studentem spoza EOG, będziesz również potrzebować wizy obejmującej cały czas trwania kursu – patrz Wymagania wizowe poniżej.

Wyższa Szkoła Prawa Kryteria wyboru LPC

 • Profil akademicki i osiągnięcia, zazwyczaj minimum faktycznego lub przewidywanego stopnia ukończenia studiów prawniczych z wyróżnieniem lub prawa GDL/CPE/MA*
 • Znajomość języka angielskiego wystarczająca do pomyślnego ukończenia kursu - patrz wymagania dotyczące języka angielskiego poniżej
 • Wszelkie szczególne okoliczności ujawnione w Twojej aplikacji

Referencje akademickie lub inne

*Wymaganie to jest spełnione przez: A) Uzyskanie dyplomu ukończenia studiów prawniczych. Twój stopień naukowy musi spełniać określone standardy akademickie, aby się zakwalifikować. Musi to obejmować posiadanie odpowiednich ocen w siedmiu Podstawach Wiedzy Prawnej – Prawo Publiczne, Obowiązki I (Umowa), Obowiązki II (Delikt prawny), Prawo Karne, Prawo gruntowe, Prawo własności i trusty oraz Prawo Unii Europejskiej. Dalsze wskazówki dotyczące tego, co to jest dyplom ukończenia studiów prawniczych; lub B) Zdanie egzaminu Common Professional Examination (CPE)/Graduate Diploma in Law (GDL)/MA Law i uzyskanie dyplomu Graduate Diploma in Law, MA Law lub podobnego, takiego jak CILEX.

Uniwersytet Prawa w pełni przestrzega przepisów dotyczących równych szans i aktywnie wspiera różnorodność w zawodach prawniczych. Nasz proces rekrutacji działa uczciwie i ma na celu umożliwienie studentom jak najlepszego wykorzystania ich talentów. Zachęcamy do poinformowania nas o wszelkich specjalnych wymaganiach przy najbliższej okazji. Pozwoli nam to przedyskutować, w jaki sposób możemy spełnić Twoje wymagania.

Musisz spełnić wszystkie wymagania kwalifikacyjne przed rozpoczęciem kursu – niespełnienie tego może spowodować, że nie będziesz mógł dołączyć do kursu. Jeśli uważasz, że może to stanowić problem (na przykład, jeśli masz późne wyniki oceny), skontaktuj się z Admissions tak szybko, jak to możliwe.

Przyszły stażysta Adwokaci

SRA ostatnio konsultowało szereg proponowanych zmian w swoich przepisach, w tym zniesienie wymogu, aby studenci ubiegali się o przyjęcie na studia i zatwierdzanie ich akademickiego etapu szkolenia przed rozpoczęciem LPC.

Jeśli zaoferowano Ci kontrakt szkoleniowy, musisz upewnić się, że Urząd Regulacji Prawników (SRA) sprawdził Twój „charakter i przydatność” do bycia radcą prawnym.

Może to potrwać co najmniej sześć miesięcy, jeśli masz:

 • Popełnił pewne przestępstwa kryminalne
 • Uznano za winnego popełnienia wykroczenia akademickiego
 • Miał poważne problemy finansowe (takie jak bankructwo, Indywidualne Dobrowolne Porozumienia lub Wyroki Sądu Okręgowego)
 • Zostały poddane niekorzystnym ustaleniom regulacyjnym
 • Wykazał inne zachowanie, którego nie spodziewalibyśmy się po prawniku (na przykład zachowanie, które było nieuczciwe, agresywne lub dyskryminujące)

Proszę zapoznać się z Testem Przydatności SRA 2011, aby uzyskać więcej informacji i wypełnić wniosek kwalifikacyjny, jeśli chcesz poinformować ich o jakichkolwiek problemach.

Jeśli nie masz nic do powiedzenia SRA, możesz poinformować ich o tym, gdy Ty i Twój pracodawca poinformujecie ich, że szkolenie ma się rozpocząć.

Jeśli decyzja SRA nie zostanie potwierdzona przed datą rozpoczęcia LPC, możesz kontynuować kurs, ale robisz to na własne ryzyko finansowe. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące charakteru i kwestii przydatności, skontaktuj się z SRA.

Akredytacja wcześniejszego uczenia się

Jeśli wcześniej studiowałeś BVC lub BPTC, możesz być zwolniony z niektórych elementów LPC. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową SRA i skontaktuj się z naszym zespołem rekrutacyjnym.

Wymagania dotyczące języka angielskiego

Jeśli ukończyłeś studia poza Wielką Brytanią i nie pochodzisz z „kraju z większością anglojęzycznym”, prosimy o dostarczenie uwierzytelnionej kopii jednego z zatwierdzonych testów z języka angielskiego.

Czas trwania

41 tygodni (LPC) i 44 tygodnie (LPC LLM lub LPC MSc)

Jak złożyć wniosek

Zgłoszenia na wszystkie nasze kursy podyplomowe online są otwarte.

O szkole

pytania