Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Prawo rodzinne - pełny etat
University of Law Online Postgraduate

LLM Prawo rodzinne - pełny etat

Online United Kingdom

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nauka na odległość

Wstęp

Nasze studia LLM z nowego pakietu programów Master's in Law są przeznaczone dla absolwentów prawa i osób niebędących absolwentami prawa, którzy chcą zbadać praktyczne zastosowanie określonej, specjalistycznej dziedziny prawa. Nauka twarzą w twarz lub online.

LLM Prawo rodzinne - pełny etat

Internetowe studia Master of Laws (LLM) in Family Law* to studia podyplomowe przeznaczone dla absolwentów prawa i osób niebędących absolwentami prawa w celu poszerzenia ich akademickiej wiedzy prawniczej. Ten uznany na całym świecie kurs magisterski zapewni ci umiejętności umożliwiające rozwój w branży prawa rodzinnego i może otworzyć Pathways na karierę jako radca prawny, adwokat, paralegal i nie tylko.

Prawo w kontekście

Zdobądź niezbędną, dogłębną wiedzę i wgląd w wybraną dziedzinę prawa oraz zrozum znaczenie zasad prawnych, ponieważ są one stosowane w prawdziwym świecie.

Elastyczna nauka

Struktura programu jest bardzo elastyczna. Możesz zaprojektować swój własny stopień Pathway , który Ci odpowiada i spełnia Twoje cele zawodowe, niezależnie od tego, jakie one są.

Prowadzone przez ekspertów

Wykładowcami są byli i obecni praktycy, a także pracownicy naukowi i dydaktyczni, którzy koncentrują się na praktyce prawnej, a nie tylko na teorii.

Wymagania dotyczące kursu

Studenci powinni posiadać brytyjski tytuł licencjata z dowolnego przedmiotu na poziomie 2:2 lub wyższym lub równoważne kwalifikacje. Studenci niebędący prawnikami muszą ukończyć obowiązkowe dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego, chyba że mogą udowodnić pomyślne ukończenie LLB (lub równoważnego) lub co najmniej 3 modułów prawnych o wartości co najmniej 80 punktów QCF, które muszą obejmować - angielski system prawny, prawo umów i prawo deliktów.

Szczegóły kursu

LLM Family Law Online to innowacyjny, elastyczny program, który zapewni ci dogłębną wiedzę na temat prawa rodzinnego w praktyce. W ramach tego kursu omówione zostaną takie kwestie, jak rozwód i rozwiązanie małżeństwa, rodzicielstwo, dzieci prywatne i publiczne, adopcje, konkubinat i przemoc domowa.

Studiując z nami LLM Family Law będziesz:

 • Nauczanie przez ekspertów merytorycznych, byłych i obecnych praktyków oraz pracowników akademickich zajmujących się badaniami i nauczaniem.
 • Korzystaj ze strategicznych partnerstw z firmami, organami regulacyjnymi i jednostkami akredytującymi, które wpływają na rozwój naszego programu.
 • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie, zdobywając ważne umiejętności i planując swoją karierę z naszym zespołem ds. kariery.
 • Wzmocnienie sieci kontaktów - nawiązywanie kontaktów z innymi studentami, wykładowcami i specjalistami z branży na skalę międzynarodową oraz poszukiwanie możliwości odbycia przyszłych staży i znalezienia pracy.
 • Zwiększ swój potencjał zarobkowy - statystyki rynku pracy dla absolwentów z 2020 r. wykazały, że absolwenci studiów podyplomowych zarabiają średnio 7 000 funtów więcej niż ich koledzy po studiach.
 • Wyprzedź konkurencję - zdobądź dogłębną wiedzę na interesujący Cię temat i zostań ekspertem w danej dziedzinie, co zapewni Ci przewagę konkurencyjną na rynku pracy.
 • 94% zatrudnionych studentów studiów podyplomowych pracowało w zawodach wymagających wysokich kwalifikacji 15 miesięcy po ukończeniu studiów (dane dotyczące wyników absolwentów 2019/20).
 • Przygotuj się na przyszłość technologii prawnych - studiuj moduły z zakresu technologii prawnych i uzyskaj wgląd w ten rozwijający się obszar prawa.

Należy pamiętać, że ze względu na przepisy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, studenci, którzy potrzebują wizy Student Route, aby studiować u nas, nie mogą studiować online i mogą wybierać tylko moduły nauczane twarzą w twarz.

Struktura kursu

Terminy 1-2 (pełny etat)

Oprócz ogólnego wprowadzenia do programu, odbywa się dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego. Jest on obowiązkowy dla osób niebędących studentami prawa, ale także dla studentów, którzy chcą odświeżyć podstawy prawa Anglii i Walii. Byłoby to przydatne dla każdego studenta, który miał znaczną przerwę w edukacji prawniczej.

Moduły obowiązkowe obejmują:

 • Prawo rodzinne
 • Szkolenie z metod badawczych pomagające w przygotowaniu rozprawy doktorskiej

Następnie możesz wybrać trzy* z listy modułów do wyboru, która obejmuje takie moduły jak:

 • Międzynarodowe prawa człowieka
 • Prawo zdrowia psychicznego
 • Prawo międzynarodowe publiczne

*Wszystkie moduły obieralne zależą od dostępności.

Termin 3 (pełny etat)

 • Rozprawa doktorska z zakresu prawa rodzinnego.

Informacje o kursie

Ocena

Moduły są oceniane na podstawie trzygodzinnego egzaminu pisemnego lub zadania o objętości 4500 słów.

Wszystkie oceny są przeprowadzane online.

Moduł dysertacji będzie oceniany poprzez złożenie pracy dyplomowej (15 000 słów) i zapewnia możliwość trwałego, dogłębnego i intensywnego zbadania i refleksji nad specjalistycznym obszarem prawa rodzinnego.

Struktura

Ten kurs online ma innowacyjnie elastyczną strukturę, z określonymi ocenami, które sprzyjają efektywnej nauce.

Podejście do uczenia się i nauczania w programach Master of Laws jest w przeważającej mierze skoncentrowane na uczniu. Każdy nauczany moduł jest podzielony na szereg jednostek, które są prezentowane przy użyciu podejścia Przygotuj, Zaangażuj, Utrwal.

Przygotuj się: reprezentuje całą pracę, którą student musi wykonać przed wzięciem udziału w odpowiednich warsztatach. Tradycyjne treści wykładów będą prezentowane w krótkich, około 10-minutowych segmentach, aby lepiej zaangażować współczesnego studenta. Oczekuje się, że niezależne badania i lektura będą częścią przygotowania studenta.

Zaangażowanie: reprezentuje interaktywny element jednostki. Może to być spotkanie twarzą w twarz

warsztaty, synchroniczne warsztaty online lub asynchroniczne zajęcia online.

Consolidate: stanowi ostatnią część modułu i może być wykorzystana przez uczniów do sprawdzenia zrozumienia modułu bezpośrednio po ćwiczeniu Engage lub jako część powtórki do modułu.

Jak złożyć wniosek

 • Możesz aplikować na ten kurs bezpośrednio na uniwersytecie.
 • Ten kurs nie może być wybrany do studiowania razem z naszym kursem praktyki prawniczej (LPC).

O szkole

pytania