Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM magister prawa (ogólnie) — pełny etat
University of Law Online Postgraduate

LLM magister prawa (ogólnie) — pełny etat

Online United Kingdom

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nauka na odległość

Wstęp

Nasze LLM z naszego nowego pakietu programów Master's in Law są przeznaczone dla absolwentów prawa, którzy chcą zbadać praktyczne zastosowanie określonej, specjalistycznej dziedziny prawa. Ucz się twarzą w twarz lub online.

LLM Master of Laws (ogólnie) online — pełny etat

Internetowy Master of Laws (LLM) to studia podyplomowe mające na celu poszerzenie Twojej akademickiej wiedzy prawniczej, co pozwala skupić się na określonych obszarach zainteresowań. Dzięki Master of Law (General) Online możesz cieszyć się maksymalną elastycznością w wyborze modułów i tematu rozprawy. Kurs został celowo zaprojektowany jako innowacyjny, elastyczny program dla absolwentów prawa i nie-prawa, aby dostosować studia do preferowanych obszarów zainteresowań.

Prawo w kontekście

Innowacyjny program z maksymalną elastycznością w doborze modułów i tematem pracy magisterskiej z regułami prawnymi stosowanymi w świecie rzeczywistym.

Elastyczna nauka

Struktura programu jest bardzo elastyczna. Możesz zaprojektować własny stopień naukowy Pathway który Ci odpowiada i spełnia Twoje cele zawodowe, jakiekolwiek by one nie były.

Prowadzone przez ekspertów tematycznych

Wykładany przez byłych i obecnych praktyków, a także naukowców zajmujących się badaniami i nauczaniem, którzy koncentrują się na praktyce prawnej, a nie tylko na teorii.

szczegóły kursu

Master of Laws (General) Online jest przeznaczony dla absolwentów prawa i nie-prawa, którzy pragną elastyczności w doborze modułów i tematu rozprawy podczas studiów. Konstrukcja programu sprawia, że możesz wybierać moduły na podstawie najważniejszych dla Ciebie kryteriów. Niezależnie od tego, czy masz na myśli konkretny cel zawodowy, czy studiujesz dla czystej przyjemności, program Master of Laws (General) Online pozwala Ci na maksymalną kontrolę nad swoim stopniem.

Ten kurs jest dostarczany w całości online. Opcje w pełnym wymiarze godzin są podzielone na trzy kadencje w ciągu jednego roku kalendarzowego. Na początku każdego kursu odbywa się wprowadzenie online.

Każdy nauczany moduł jest dostarczany przez dziesięć tygodni nauczania, z dwugodzinnymi warsztatami w tygodniu. Wszystkie materiały przygotowawcze, w tym treść wykładów, są udostępniane w wirtualnym środowisku uczenia się (VLE), podobnie jak wszystkie materiały konsolidacyjne.

Praca dyplomowa jest podejmowana w semestrze 3 (stacjonarny). Wszystkie nauczane moduły muszą zostać ukończone przed rozpoczęciem pracy doktorskiej.

Kiedy uczysz się z nami online na studiach magisterskich, będziesz:

 • Być nauczane przez ekspertów w danej dziedzinie, byłych i obecnych praktyków oraz naukowców skoncentrowanych na badaniach i nauczaniu.
 • Skoncentruj się na praktyce prawnej, a nie tylko na teorii.
 • Korzystaj ze strategicznych partnerstw z firmami, organami regulacyjnymi i jednostkami akredytującymi.
 • Dowiedz się więcej o technologii prawnej, wybierając do studiowania moduły z zakresu technologii prawnej.
 • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie, zdobywając ważne, zbywalne umiejętności i mapując swoją karierę z naszym zespołem ds. kariery.

Będziesz miał okazję wybrać cztery moduły do wyboru, które Cię interesują, a także ukończyć rozprawę, która pozwoli ci zbadać obszar powiązany z jednym z twoich modułów tematycznych do wyboru poprzez niezależne badania. Nauczysz się praktycznych umiejętności prawnych w zakresie analizy i krytycznej oceny, a także szeregu umiejętności zbywalnych, takich jak umiejętności badawcze i prezentacyjne.

Nasz elastycznie zorganizowany kurs jest prowadzony przez wykwalifikowanych prawników, wnoszących swoją wiedzę i doświadczenie do klasy, aby zapewnić Ci rzeczywisty wgląd, który może pomóc Ci przygotować się do praktycznego stosowania prawa.

Oprócz ogólnego wprowadzenia do programu odbywa się dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące Kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego. Jest to obowiązkowe dla studentów nie-prawa, ale także otwarte dla studentów prawa, którzy chcą odświeżyć podstawy prawa Anglii i Walii. Byłoby to przydatne dla każdego ucznia, który zrobił znaczną przerwę w edukacji prawniczej.

Należy pamiętać, że zgodnie z przepisami Home Office studenci, którzy potrzebują wizy Student Route, aby studiować u nas, nie mogą uczyć się online i mogą wybrać tylko moduły nauczane twarzą w twarz.

Struktura kursu

Terminy 1-2 (pełny etat)

Indukcja dwutygodniowa: W przypadku studentów niebędących prawnikami obejmuje to obowiązkowe wprowadzenie do prawa Anglii i Walii, które należy ukończyć przed rozpoczęciem pierwszych modułów.

Ukończysz:

 • Szkolenie w zakresie metod badawczych

Następnie możesz wybrać cztery (dwa w semestrze) z listy modułów obieralnych*, która obejmuje moduły takie jak:

 • Prawo spółek w praktyce
 • Międzynarodowe prawo handlowe
 • Międzynarodowe Prawo Praw Człowieka
 • Międzynarodowe prawo karne
 • Prawo i etyka lekarska
 • Umiejętności rzecznictwa i baru**
 • Postępowania cywilne i karne**
 • Mediacje i alternatywne rozstrzyganie sporów**
 • Zobacz przewodnik po modułach do wyboru

*Wszystkie moduły do wyboru są zależne od dostępności

**Jeśli osiągniesz 55% lub więcej w tych trzech modułach i pomyślnie ukończysz program magisterski, zostaniesz zwolniony z udziału w wydarzeniu wyborczym BPC na Uniwersytecie.

Semestr 3 (pełny etat)

 • Rozprawa doktorska w jednym z obszarów tematycznych modułu obieralnego

Informacje o kursie

Oszacowanie

Moduły są oceniane na podstawie trzygodzinnego niewidocznego egzaminu pisemnego lub zadania na 4500 słów.

Uczestnictwo w jednym z naszych kampusów w Wielkiej Brytanii (lub w zatwierdzonym ośrodku zagranicznym po wcześniejszym uzgodnieniu) jest wymagane do wszystkich egzaminów, w tym do nauki online.

Domyślną lokalizacją kampusu do nauki online jest Londyn.

Moduł rozprawy zostanie oceniony poprzez złożenie pracy magisterskiej (15 000 słów) i stanowi okazję do trwałego, dogłębnego i intensywnego badania i refleksji nad wybraną dziedziną specjalistyczną.

Struktura

Ten kurs ma innowacyjną elastyczną strukturę, ze szczegółowymi ocenami, które sprzyjają efektywnej nauce.

Wymagania dotyczące kursu

Studenci powinni posiadać brytyjski tytuł licencjata z dowolnego przedmiotu na poziomie 2:2 lub wyższym lub równoważne kwalifikacje. Studenci niebędący prawem muszą ukończyć obowiązkowe dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące Kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego, chyba że mogą udowodnić pomyślne ukończenie LLB (lub równoważnego) lub co najmniej 3 modułów prawnych o wartości co najmniej 80 punktów QCF, które muszą obejmować - angielski system prawny, prawo umów i prawo deliktowe.

Jak złożyć wniosek

 • Możesz aplikować na ten kurs bezpośrednio na Uczelnię.
 • Tego kursu nie można wybrać do studiowania razem z naszym Kursem Praktyki Prawnej (LPC).

O szkole

pytania