Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM International Corporate Governance — pełny etat
University of Law Online Postgraduate

LLM International Corporate Governance — pełny etat

Online United Kingdom

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nauka na odległość

Wstęp

Nasze LLM z naszego nowego pakietu programów Master's in Law są przeznaczone dla absolwentów prawa i nieprawników, którzy chcą zbadać praktyczne zastosowanie określonej, specjalistycznej dziedziny prawa.

LLM Międzynarodowy nadzór korporacyjny online — w pełnym wymiarze godzin

Internetowy Master of Laws (LLM) to studia podyplomowe mające na celu poszerzenie Twojej akademickiej wiedzy prawniczej, szczególnie skupiając się na określonych obszarach zainteresowań. Specjalnie zaprojektowany dla posiadaczy dyplomów prawniczych i nieprawniczych, którzy chcą uzyskać tytuł magistra prawa, kurs ten koncentruje się w szczególności na rozwijaniu dogłębnej wiedzy na temat międzynarodowego ładu korporacyjnego w praktyce. Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób mechanizmy, relacje i procesy korporacji wpływają na ich funkcjonowanie i działanie w skali globalnej, ten kurs jest świetnym sposobem na zwiększenie doświadczenia i dostarczenie narzędzi do zrealizuj swoje ambicje zawodowe.

Prawo w kontekście

Zdobądź niezbędną dogłębną wiedzę i wgląd w wybraną przez siebie dziedzinę prawa oraz zrozum znaczenie przepisów prawnych stosowanych w świecie rzeczywistym.

Elastyczna nauka

Struktura programu jest bardzo elastyczna. Możesz zaprojektować własny stopień naukowy Pathway który Ci odpowiada i spełnia Twoje cele zawodowe, jakiekolwiek by one nie były.

Prowadzone przez ekspertów tematycznych

Wykładany przez byłych i obecnych praktyków, a także naukowców zajmujących się badaniami i nauczaniem, którzy koncentrują się na praktyce prawnej, a nie tylko na teorii.

szczegóły kursu

Kurs ten został opracowany w celu szczegółowego zbadania rodzajów zasad, zasad i kontroli wprowadzonych w celu określenia zachowania korporacji i zamierzonego wyniku tych środków. Obejmuje takie obszary, jak modele ładu korporacyjnego, klasyfikacja systemów oraz wpływ globalnego kryzysu finansowego. Obejmie również rolę sekretarza spółki, rady dyrektorów, relacje między zarządem a akcjonariuszami, ujawnianie i rozliczalność. Praktyczne spojrzenie na to, jak identyfikować, ustanawiać i utrzymywać ład korporacyjny, oznacza, że będziesz w stanie wzbogacić swoje zrozumienie i umiejętności w tym obszarze, przy wsparciu doświadczonych praktyków, którzy mogą zademonstrować przykłady z życia wzięte, aby kontekstualizować to, czego się uczysz.

Ten kurs jest dostarczany w całości online. Opcje w pełnym wymiarze godzin są podzielone na trzy kadencje w ciągu jednego roku kalendarzowego. Na początku każdego kursu odbywa się wprowadzenie online.

Każdy nauczany moduł jest dostarczany przez dziesięć tygodni nauczania, z dwugodzinnymi warsztatami w tygodniu. Wszystkie materiały przygotowawcze, w tym treść wykładów, są udostępniane w wirtualnym środowisku uczenia się (VLE), podobnie jak wszystkie materiały konsolidacyjne.

Praca dyplomowa jest podejmowana w semestrze 3 (stacjonarny). Wszystkie nauczane moduły muszą zostać ukończone przed rozpoczęciem pracy doktorskiej.

Kiedy uczysz się z nami online na studiach magisterskich, będziesz:

 • Być nauczane przez ekspertów w danej dziedzinie, byłych i obecnych praktyków oraz naukowców skoncentrowanych na badaniach i nauczaniu.
 • Skoncentruj się na praktyce prawnej, a nie tylko na teorii.
 • Korzystaj ze strategicznych partnerstw z firmami, organami regulacyjnymi i jednostkami akredytującymi.
 • Dowiedz się więcej o technologii prawnej, wybierając do studiowania moduły z zakresu technologii prawnej.
 • Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie, zdobywając ważne, zbywalne umiejętności i mapując swoją karierę z naszym zespołem ds. kariery.

Powiązany z nagrodami moduł dla tego programu (Corporate Governance w praktyce) obejmie również rolę sekretarza firmy, rady dyrektorów, relacje między zarządem a jej udziałowcami, ujawnianie i odpowiedzialność, aby zapewnić wszechstronny wgląd w mechanika działania korporacji. Celem tego modułu jest umieszczenie ładu korporacyjnego w kontekście, co umożliwi nauczenie się stosowania złożonych koncepcji teoretycznych w rzeczywistych sytuacjach klientów.

Oprócz ogólnego wprowadzenia do programu odbywa się dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące Kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego. Jest to obowiązkowe dla studentów nie-prawa, ale także otwarte dla studentów prawa, którzy chcą odświeżyć podstawy prawa Anglii i Walii. Byłoby to przydatne dla każdego ucznia, który zrobił znaczną przerwę w edukacji prawniczej.

Aby pomóc ci przygotować się do rozprawy w semestrze 3, warunki 1 i 2 obejmują szereg obowiązkowych i dalszych opcjonalnych sesji szkoleniowych dotyczących metod badawczych.

Należy pamiętać, że zgodnie z przepisami Home Office studenci, którzy potrzebują wizy Student Route, aby studiować u nas, nie mogą uczyć się online i mogą wybrać tylko moduły nauczane twarzą w twarz.

Struktura kursu

Terminy 1-2 (pełny etat)

Indukcja dwutygodniowa: W przypadku studentów niebędących prawnikami obejmuje to obowiązkowe wprowadzenie do prawa Anglii i Walii, które należy ukończyć przed rozpoczęciem pierwszych modułów.

Ukończysz:

 • Ład korporacyjny w praktyce
 • Szkolenie w zakresie metod badawczych (sesje w całym Regulaminie 1 i 2)

Następnie możesz wybrać trzy z listy modułów do wyboru*, która zawiera moduły takie jak:

 • Prawo spółek i zgodność
 • Międzynarodowe prawo handlowe
 • Międzynarodowy Ład Korporacyjny

*Wszystkie moduły do wyboru są zależne od dostępności.

Semestr 3 (pełny etat)

 • Rozprawa z zakresu ładu korporacyjnego

Informacje o kursie

Oszacowanie

Moduły są oceniane na podstawie trzygodzinnego niewidocznego egzaminu pisemnego lub zadania na 4500 słów.

Uczestnictwo w jednym z naszych kampusów w Wielkiej Brytanii (lub w zatwierdzonym ośrodku zagranicznym po wcześniejszym uzgodnieniu) jest wymagane do wszystkich egzaminów, w tym do nauki online.

Domyślną lokalizacją kampusu do nauki online jest Londyn.

Moduł rozprawy zostanie oceniony poprzez złożenie pracy magisterskiej (15 000 słów) i stanowi okazję do trwałego, dogłębnego i intensywnego badania i refleksji nad wybraną dziedziną specjalistyczną.

Struktura

Ten kurs ma innowacyjną elastyczną strukturę, ze szczegółowymi ocenami, które sprzyjają efektywnej nauce.

Wymagania dotyczące kursu

Studenci powinni posiadać brytyjski tytuł licencjata z dowolnego przedmiotu na poziomie 2:2 lub wyższym lub równoważne kwalifikacje. Studenci niebędący prawem muszą ukończyć obowiązkowe dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące Kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego, chyba że mogą udowodnić pomyślne ukończenie LLB (lub równoważnego) lub co najmniej 3 modułów prawnych o wartości co najmniej 80 punktów QCF, które muszą obejmować - angielski system prawny, prawo umów i prawo deliktowe.

Jak złożyć wniosek

 • Możesz aplikować na ten kurs bezpośrednio na Uczelnię.
 • Tego kursu nie można wybrać do studiowania razem z naszym Kursem Praktyki Prawnej (LPC).

O szkole

pytania