Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Corporate Social Responsibility and Sustainability — pełny etat
University of Law Online Postgraduate

LLM Corporate Social Responsibility and Sustainability — pełny etat

Online United Kingdom

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 9500 *

Nauka na odległość

* Wielka Brytania/Międzynarodowy

Wstęp

Nasze LLM z naszego nowego pakietu programów Master's in Law są przeznaczone dla absolwentów prawa i nieprawników, którzy chcą zbadać praktyczne zastosowanie określonej, specjalistycznej dziedziny prawa. Ucz się twarzą w twarz lub online.

LLM Corporate Social Responsibility and Sustainability Online*

Internetowy Master of Laws (LLM) Corporate Social Responsibility and Sustainability* to studia podyplomowe mające na celu poszerzenie akademickiej wiedzy prawnej, szczególnie koncentrując się na określonych obszarach zainteresowań. Ten kurs online, zaprojektowany specjalnie dla absolwentów prawa i nie-prawników, którzy chcą zdobyć tytuł magistra prawa, zapewni Ci możliwość rozważenia kwestii społecznej odpowiedzialności biznesu zarówno z perspektywy teoretycznej, jak i praktycznej. Zdobędziesz niezrównane zrozumienie prawa spółek i będziesz rozwijać swoją edukację we własnym czasie i szybkości.

*Do zatwierdzenia

Wymagania dotyczące kursu

Studenci powinni posiadać brytyjski tytuł licencjata z dowolnego przedmiotu na poziomie 2:2 lub wyższym lub równoważne kwalifikacje. Studenci niebędący prawem muszą ukończyć obowiązkowe dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące Kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego, chyba że mogą udowodnić pomyślne ukończenie LLB (lub równoważnego) lub co najmniej 3 modułów prawnych o wartości co najmniej 80 punktów QCF, które muszą obejmować - angielski system prawny, prawo umów i prawo deliktowe.

Struktura kursu

Warunki 1 i 2 (pełny etat)

Wprowadzenie dwutygodniowe: w przypadku studentów niebędących prawnikami obejmuje to obowiązkowe wprowadzenie do prawa Anglii i Walii, które należy ukończyć przed rozpoczęciem pierwszych modułów.

Ukończysz:

 • Społeczna odpowiedzialność biznesu i zrównoważony rozwój
 • Szkolenie w zakresie metod badawczych (sesje w całym Regulaminie 1 i 2)

Następnie możesz wybrać trzy* z listy modułów do wyboru, która zawiera takie moduły jak:

 • Prawo ochrony środowiska
 • Prawo spółek i zgodność
 • Ład korporacyjny w praktyce

*Wszystkie moduły do wyboru są zależne od dostępności.

Semestr 3 (pełny etat)

 • Rozprawa z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju

szczegóły kursu

LLM Corporate Social Responsibility and Sustainability Online to innowacyjny, elastyczny program przeznaczony dla absolwentów prawa i innych kierunków, który pomoże Ci zbudować dogłębną wiedzę na temat CSR i zrównoważonego rozwoju w praktyce, w tym umiejętność stosowania złożonych przepisów prawnych w praktyce. światowe problemy. Ten kurs przygotuje Cię do zatrudnienia w dziedzinie ładu korporacyjnego, specjalizującej się w CSR i zrównoważonym rozwoju. Pomoże ci również, jeśli pracujesz już w tym sektorze, w objęciu starszej roli.

Ten kurs jest dostarczany w całości online. Opcje w pełnym wymiarze godzin są podzielone na trzy kadencje w ciągu jednego roku kalendarzowego, natomiast opcje w niepełnym wymiarze godzin są podzielone na sześć kadencji w ciągu dwóch lat kalendarzowych. Na początku każdego kursu odbywa się wprowadzenie online.

Każdy nauczany moduł jest realizowany przez dziesięć tygodni nauczania, z dwugodzinnymi warsztatami w tygodniu. Wszystkie materiały przygotowawcze, w tym treść wykładów, są udostępniane w wirtualnym środowisku uczenia się (VLE), podobnie jak wszystkie materiały konsolidacyjne.

Praca dyplomowa jest podejmowana w semestrze 3 (w pełnym wymiarze godzin) lub w semestrze 5 i 6 (w niepełnym wymiarze godzin). Wszystkie nauczane moduły muszą zostać ukończone przed rozpoczęciem pracy doktorskiej.

Kiedy będziesz uczyć się z nami online Corporate Social Responsibility and Sustainability, będziesz:

 • Poszerz swoje horyzonty zawodowe dzięki cennym kwalifikacjom magisterskim w wybranych przez siebie dziedzinach.
 • Naucz się umiejętności zawodowych, aby wyróżnić się wśród potencjalnych pracodawców.
 • Zdobądź aktualną wiedzę z zakresu prawa i praktyki w wybranej przez siebie dziedzinie oraz wpływu tych zmian na praktykę handlową i prawniczą.
 • Uzyskaj indywidualne wsparcie korepetytora i informacje zwrotne na temat swojej pracy od w pełni wykwalifikowanego prawnika.
 • Opracuj portfolio demonstrujące prawo w praktyce.

Oprócz ogólnego wprowadzenia do programu odbywa się dwutygodniowe wprowadzenie obejmujące Kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego. Jest to obowiązkowe dla studentów nie-prawniczych, ale także otwarte dla studentów pragnących odświeżyć podstawy prawa Anglii i Walii. Byłoby to przydatne dla każdego ucznia, który zrobił znaczną przerwę w edukacji prawniczej.

Aby pomóc ci przygotować się do pracy doktorskiej w semestrze 3, warunki 1 i 2 obejmują szereg obowiązkowych i dalszych opcjonalnych sesji szkoleniowych dotyczących metod badawczych.

Informacje o kursie

Ocena

Moduły są oceniane na podstawie trzygodzinnego niewidocznego egzaminu pisemnego lub zadania na 4500 słów.

Uczestnictwo w jednym z naszych kampusów w Wielkiej Brytanii (lub w zatwierdzonym ośrodku zagranicznym po wcześniejszym uzgodnieniu) jest wymagane do wszystkich egzaminów, w tym do nauki online.

Domyślną lokalizacją kampusu do nauki online jest Londyn.

Moduł rozprawy zostanie oceniony przez złożenie pracy magisterskiej (15 000 słów) i zapewnia możliwość trwałego, dogłębnego i intensywnego badania i refleksji nad wybraną dziedziną specjalistyczną.

Struktura

Ten kurs ma innowacyjną elastyczną strukturę, ze szczegółowymi ocenami, które sprzyjają efektywnej nauce.

O szkole

pytania