Keystone logo
University of Law Online Postgraduate LLM Corporate Governance Grad: CG - w niepełnym wymiarze godzin
University of Law Online Postgraduate

LLM Corporate Governance Grad: CG - w niepełnym wymiarze godzin

Online United Kingdom

24 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 350

Nauka na odległość

Wstęp

Nasz LLM Corporate Governance Grad: CG jest akredytowany przez Institute of Chartered Governance Institute (CGI, dawniej znany jako Institute for Chartered Secretaries and Administrators lub ICSA) i jest mapowany do nowego programu Chartered Governance Qualifying Programme. Studenci, którzy pomyślnie ukończą tę magisterską nagrodę, są również uprawnieni do członkostwa w GradCG.

LLM Corporate Governance Grad: CG - w niepełnym wymiarze godzin

Internetowy tytuł magistra prawa (LLM) to studia podyplomowe mające na celu poszerzenie akademickiej wiedzy prawniczej, ze szczególnym uwzględnieniem określonych obszarów zainteresowań. LLM Corporate Governance Grad CG to innowacyjny, elastyczny program przeznaczony dla absolwentów prawa i absolwentów kierunków nieprawniczych, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę poprzez zdobycie niezbędnej dogłębnej wiedzy na temat ładu korporacyjnego w praktyce.

Uwaga: program ten był wcześniej znany jako LLM Corporate Governance Grad ICSA przed zmianą nazwy CGI, która miała miejsce 16 września 2019 r.

Prawo w kontekście

Zdobądź niezbędną dogłębną wiedzę i wgląd w wybraną dziedzinę prawa oraz zrozum znaczenie przepisów prawnych stosowanych w prawdziwym świecie.

Prowadzone przez znawców tematu

Prowadzone przez połączenie byłych i obecnych praktyków, a także naukowców i nauczycieli akademickich, którzy koncentrują się na praktyce prawniczej, a nie tylko teorii.

Członkostwo w GradCG

Po pomyślnym ukończeniu i zdobyciu doświadczenia zawodowego będziesz uprawniony do członkostwa GradCG i będziesz mógł ubiegać się o zostanie w pełni licencjonowanym członkiem CGI.

Wymagania dotyczące kursu

Wymagania wjazdowe do Wielkiej Brytanii

 • Studenci powinni posiadać brytyjski tytuł licencjata z dowolnego przedmiotu na poziomie 2:2 lub wyższym lub równoważne kwalifikacje.
 • W przypadku wszystkich uczniów wymagana jest obowiązkowa dwutygodniowa praktyka wprowadzająca, chyba że mogą udokumentować pomyślne ukończenie:
 • LLB lub równoważny; lub
 • Minimum 3 moduły prawne o wartości co najmniej 80 kredytów QCF, które muszą obejmować;
  • Angielski system prawny
  • Prawo umów
  • Prawo of Tort

Wymagania dotyczące języka angielskiego dla kandydatów, których pierwszym językiem nie jest angielski

 • Poziom języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.5 lub wyższy, z minimum 6.0 w każdym elemencie.

Struktura kursu

Terminy 1-4 (w niepełnym wymiarze godzin)

Dwutygodniowe wprowadzenie: W przypadku studentów niebędących studentami prawa obejmuje to obowiązkowe wprowadzenie do prawa Anglii i Walii, które należy ukończyć przed rozpoczęciem pierwszych modułów.

Ukończysz:

 • Ład korporacyjny w praktyce
 • Szkolenie w zakresie metod badawczych (sesje w całym semestrze 1 i 2)
 • Dynamika i strategia zarządu
 • Prawo spółek i zgodność
 • Finanse, księgowość i zarządzanie ryzykiem

Warunki 5-6 (w niepełnym wymiarze godzin)

 • Rozprawa doktorska z ładu korporacyjnego

szczegóły kursu

Program LLM Corporate Governance Grad CG Online różni się od innych naszych nagród magisterskich z zakresu ładu korporacyjnego. Jest akredytowany przez Chartered Governance Institute w Wielkiej Brytanii i Irlandii (CGI, wcześniej znany jako Instytut Biegłych Sekretarzy i Administratorów lub ICSA) i jest dostosowany do nowego programu nauczania Chartered Governance Qualifying Program. Oznacza to, że istnieje określony program nauczania, który należy ukończyć, aby pomyślnie ukończyć program. Po pomyślnym ukończeniu, oprócz LLM, będziesz uprawniony do członkostwa Grad CG. Po zdobyciu wystarczającego odpowiedniego doświadczenia zawodowego będziesz mógł ubiegać się o zostanie w pełni licencjonowanym członkiem CGI.

Kurs ten został opracowany w celu szczegółowego zbadania rodzajów zasad, zasad i kontroli stosowanych w celu określenia zachowania korporacji i zamierzonego wyniku tych środków. Obejmuje takie obszary jak modele ładu korporacyjnego, klasyfikacja systemów oraz skutki światowego kryzysu finansowego. Obejmie również rolę sekretarza spółki, zarządu, relacje między zarządem a jego akcjonariuszami, ujawnianie informacji i odpowiedzialność.

Ten kurs jest prowadzony w całości online. Opcje w pełnym wymiarze czasu pracy podzielone są na trzy kadencje w ciągu jednego roku kalendarzowego, natomiast opcje w niepełnym wymiarze godzin są podzielone na sześć kadencji w ciągu dwóch lat kalendarzowych. Na początku każdego kursu odbywa się szkolenie wprowadzające online.

Każdy nauczany moduł realizowany jest przez dziesięć tygodni nauczania, z dwugodzinnymi warsztatami tygodniowo. Wszystkie materiały przygotowawcze, w tym treść wykładów, są dostępne w wirtualnym środowisku nauczania (VLE), podobnie jak wszystkie materiały konsolidacyjne.

Oprócz ogólnego wprowadzenia do programu, odbywa się dwutygodniowa integracja obejmująca Kluczowe zasady angielskiego systemu prawnego. Jest to obowiązkowe dla studentów nieposiadających prawa, ale także otwarte dla studentów prawa, którzy chcą przypomnieć sobie podstawy prawa Anglii i Walii. Byłoby to przydatne dla każdego ucznia, który zrobił znaczną przerwę w edukacji prawniczej.

Należy pamiętać, że zgodnie z przepisami Home Office studenci, którzy potrzebują wizy Student Route, aby studiować u nas, nie mogą uczyć się online i mogą wybierać jedynie moduły prowadzone osobiście.

Informacje o kursie

Oszacowanie

Moduły są oceniane na podstawie trzygodzinnego niewidzianego egzaminu pisemnego lub zadania zajęć obejmującego 4500 słów.

Do wszystkich egzaminów, w tym do nauki online, wymagana jest obecność w jednym z naszych kampusów w Wielkiej Brytanii (lub w zatwierdzonym ośrodku zagranicznym po wcześniejszym uzgodnieniu).

Domyślną lokalizacją kampusu do nauki online jest Londyn.

Moduł rozprawy zostanie oceniony poprzez złożenie pracy magisterskiej (15 000 słów) i zapewni możliwość trwałego, dogłębnego i intensywnego badania i refleksji nad wybranym obszarem specjalistycznym.

Struktura

Kurs ma innowacyjnie elastyczną strukturę, ze szczegółowymi ocenami sprzyjającymi efektywnej nauce.

Jak się zgłosić

 • Możesz ubiegać się o ten kierunek bezpośrednio na Uniwersytecie.
 • Tego kursu nie można wybrać w ramach studiów równolegle z naszym kursem praktyki prawnej (LPC).

O szkole

pytania