Keystone logo
University of Illinois - College of Law

University of Illinois - College of Law

University of Illinois - College of Law

Wstęp

College of Law w Illinois jest jedną z najstarszych szkół prawniczych w kraju, z wpływowymi wykładowcami, inteligentnym i kolegialnym gronem studentów oraz silną siecią absolwentów.

Studenci

Studenci prawa Illinois są utalentowani i ambitni, silni akademicko, a także zróżnicowani geograficznie i empirycznie. Są konkurencyjne, ale kolegialne i przywiązują dużą wagę do pracy zespołowej. Wielu aktywnie angażuje się w szereg możliwości dostępnych poza szkołą. College of Law regularnie przyjmuje studentów z ponad 25 różnych krajów o różnym poziomie doświadczenia zawodowego. Społeczność University of Illinois w Urbana-Champaign liczy ponad 10 000 międzynarodowych studentów z ponad 110 różnych krajów.

Wydział

Wydział prawa Uniwersytetu Illinois ma długą i wyróżniającą się tradycję rozwijania stypendiów i badań, szkolenia studentów w zakresie wiedzy, umiejętności i temperamentu, aby osiągnąć doskonałość zawodową i przywództwo oraz dążenie do korzystnych zmian w prawie i społeczeństwie. Oni są:

 • Liderzy branży
 • Uznani nauczyciele
 • Eksperci interdyscyplinarni
 • Zaangażowany w zaangażowanie publiczne

Absolwenci

Po przybyciu do Illinois Law staniesz się częścią rodziny, która obejmuje ponad 11 000 absolwentów College of Law i ponad 470 000 mieszkających absolwentów University of Illinois w Urbana-Champaign.

Program LLM

Program Illinois LLM ma na celu przygotowanie studentów z lub bez wcześniejszego szkolenia prawniczego do osiągania sukcesów w ich karierze zawodowej. Studenci wykształceni za granicą w programie LLM są wprowadzani do amerykańskiego systemu prawnego i mają możliwość specjalizacji we własnym obszarze zainteresowań naukowych lub zawodowych. Wyszkoleni w USA prawnicy mogą również poszerzyć swoją wiedzę prawniczą, aby spełnić swoje cele zawodowe i zawodowe w programie LLM.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o programie LLM i co nas wyróżnia:

Elastyczne opcje nauki

Studenci mogą zdecydować się na ukończenie studiów LLM w ciągu dwóch lub trzech semestrów. Opcjonalny trzeci semestr może dać studentowi czas na bardziej intensywny program studiów, większe możliwości odbycia stażu i dodatkowy czas na naukę do egzaminu adwokackiego.

Aby zapewnić studentom dodatkową elastyczność, program LLM można rozpocząć w semestrze jesiennym (sierpień) lub semestrze wiosennym (styczeń).

Konfigurowalny program nauczania

Studenci ukończą łącznie 32 godziny kredytowe (zwykle osiem kursów) na stopień LLM. Dzięki tylko dwóm wymaganym kursom (zniesionym lub zniesionym dla studentów z tytułem JD z akredytowanej przez ABA szkoły prawniczej), uczniowie mogą dostosować swój program LLM do swoich potrzeb akademickich lub zawodowych, wybierając spośród ponad 100 kursów oferowanych w College of Law każdego roku . Studenci mogą zdecydować się na dodanie koncentracji do swojego programu LLM, a studenci zainteresowani nauką w różnych dyscyplinach mogą ubiegać się o zgodę na wzięcie udziału w wybranej liczbie kursów University of Illinois poza College of Law.

Uprawnienie do egzaminu adwokackiego

Biuro Programów Absolwentów i Programów Międzynarodowych oferuje wsparcie studentom zainteresowanym zdawaniem egzaminów adwokackich w USA i współpracuje z osobami fizycznymi w celu ustalenia ich kwalifikacji i wymagań, które muszą spełnić. Chociaż tytuł licencjata prawa nie jest wymagany do przyjęcia do programu Illinois LLM, kandydaci bez licencjata prawa powinni być świadomi, że mogą nie kwalifikować się do przystąpienia do egzaminu adwokackiego w Stanach Zjednoczonych, nawet po ukończeniu Illinois LLM.

Doradztwo zindywidualizowane

Studenci otrzymują zindywidualizowane doradztwo i porady, aby pomóc im w planowaniu kariery, sukcesach akademickich i kwalifikowalności do baru.

Uniwersytet Illinois

Od momentu założenia w 1867, University of Illinois w Urbana-Champaign zyskał reputację światowej klasy lidera w dziedzinie badań, nauczania i zaangażowania publicznego. Z naszym dziedzictwem w zakresie dotacji gruntowych jako fundamentem, jesteśmy pionierami innowacyjnych badań, które rozwiązują globalne problemy i poszerzają ludzkie doświadczenia. Nasze transformacyjne doświadczenia edukacyjne, w klasie i poza nią, mają na celu kształcenie absolwentów, którzy chcą wywrzeć znaczący wpływ na społeczeństwo.

Funkcje kampusu

Udogodnienia

Budynek College of Law to trzypiętrowy obiekt o powierzchni około 160 000 stóp kwadratowych, położony na flagowym kampusie Uniwersytetu Illinois w Champaign-Urbana w stanie Illinois. W budynku znajduje się audytorium, sala sądowa, pięć sal lekcyjnych, cztery sale seminaryjne, pomieszczenia do nauki klinicznej i empirycznej, księgarnia, kawiarnia i dwa miejsca spotkań studentów. W budynku prawa mieści się również Biblioteka Pamięci Alberta E. Jennera Jr. o powierzchni 58 000 stóp kwadratowych, w której znajduje się przestronna czytelnia, miejsca do współpracy ze studentami, pokoje do cichej nauki oraz sala lekcyjna/konferencyjna.

Życie w Champaign-Urbana

Champaign-Urbana, ze swoimi dużymi udogodnieniami, a jednocześnie małomiasteczkową dostępnością, jest tętniącym życiem i niedrogim miastem uniwersyteckim z żywą sceną kulturalną, bezpłatnym transportem publicznym dla studentów, szeroką gamą restauracji i licznymi możliwościami uprawiania sportu. Uznawany za jedno z najlepszych miast uniwersyteckich w Ameryce, obszar Champaign-Urbana oferuje wiele możliwości, od uczęszczania na występy w uznanym Centrum Sztuk Performatywnych Krannert i oglądania wydarzeń sportowych Big Ten , po udział w wielu innych lokalnych wydarzeniach, takich jak jak Illinois Marathon , Ebertfest Film Festival , Urbana's Market na rynku rolników Square lub imprezy muzyczne Friday Night Live w centrum Champaign. Na terenie kampusu i poza nim Champaign i Urbana są wypełnione parkami, obiektami sportowymi , terenami zielonymi, ścieżkami rowerowymi i spacerowymi oraz innymi możliwościami rekreacji zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu.

  Rekrutacja

  Obowiązują wymagania dotyczące przyjęcia do Graduate College i wymagania dotyczące znajomości języka angielskiego. Studenci nie są zobowiązani do przystąpienia do egzaminu ogólnego Graduate Record Examination (GRE). Studenci są przyjmowani indywidualnie, zgodnie z przeglądem ich wcześniejszych osiągnięć, z naciskiem na osiągnięcia w nauce.

  Wymagania aplikacyjne

  • Wypełniony wniosek
  • Wznawiać
  • Określenie celu
  • Poświadczone transkrypcje i poświadczenia
  • Jeden list referencyjny
  • Wynik egzaminu TOEFL lub IELTS zgłoszony przez ETS lub IELTS (lub wynik testu Duolingo English Test od 1 lutego 2020 r. do 1 sierpnia 2023 r.), jeśli dotyczy

  Wnioskodawcy międzynarodowi

  Wszyscy kandydaci ubiegający się o dyplom z zagranicy są zobowiązani do przedłożenia wyników TOEFL, IELTS lub Duolingo jako dowodu znajomości języka angielskiego, chyba że kwalifikują się do zwolnienia. Oficjalne wyniki muszą być przesyłane bezpośrednio przez agencję testującą. Wszystkie wyniki muszą być datowane w ciągu dwóch lat od rozpoczęcia proponowanego okresu przyjęć.

  Test znajomości języka angielskiegoMinimum do wstępu o ograniczonym statusieMinimum do pełnego statusu
  TOEFL IBT80103
  IELTS (egzamin akademicki)6.57,5
  DUOLINGO (Tylko testy przeprowadzone między 1 lutego 2020 r. a 1 sierpnia 2023 r.)115135

  Lokalizacje

  Lokalizacje
  • Champaign

   504 East Pennsylvania Avenue, 61820, Champaign

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • youtube
   • instagram

  pytania