Keystone logo
University of Illinois at Urbana - Champaign - College of Law LLM - Koncentracja na sprawiedliwości, demokracji i prawach prawnych
University of Illinois at Urbana - Champaign - College of Law

LLM - Koncentracja na sprawiedliwości, demokracji i prawach prawnych

Champaign, Stany Zjednoczone

2 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline *

Aug 2024

USD 49 500

W kampusie

* Zgłoszenia przyjmowane są przez cały rok w trybie ciągłym; Kolegium Prawa będzie rozpatrywać zgłoszenia do momentu zapełnienia klasy.

Wstęp

Koncentracja Sprawiedliwość, Demokracja i Prawa oferuje ukierunkowany, opcjonalny program studiów dla studentów LL.M.. Studenci mają możliwość odbycia specjalistycznego szkolenia w danej dziedzinie i wybrania zajęć, które są najbardziej odpowiednie dla ich obszarów specjalizacji. Oznaczenie koncentracji pojawi się na transkrypcji, dając studentom przewagę konkurencyjną na rynku pracy prawniczej. Studenci zachowują możliwość wyboru kilku kursów poza ich koncentracją w innych obszarach zainteresowań lub w celu przygotowania się do egzaminu adwokackiego.

Aby uzyskać koncentrację, studenci muszą ukończyć kurs prawa konstytucyjnego oprócz dziesięciu godzin kredytowych w wybranych przez siebie zajęciach w ramach koncentracji. Studenci mogą dodać szeroką gamę kursów, takich jak prawo rodzinne, prawo osób starszych, polityka w zakresie prawa zdrowotnego, prawo pracy, rozwiązywanie sporów, prawo ochrony środowiska i wiele innych.

Cechy

  • Różnorodne perspektywy: Kolegium Prawa regularnie przyjmuje studentów z ponad 25 różnych krajów o różnym poziomie doświadczenia zawodowego. Społeczność Uniwersytetu Illinois w Urbana-Champaign liczy ponad 10 000 studentów zagranicznych z ponad 110 różnych krajów.
  • Wzbogacenie: Kolegium Prawa i organizacje studenckie co roku organizują liczne wydarzenia z udziałem naukowców i osób publicznych z całego USA i świata, od których studenci mogą się uczyć i z którymi mogą nawiązać kontakt.
  • Indywidualne doradztwo: Studenci mają zapewnione zindywidualizowane doradztwo i porady, aby pomóc im w planowaniu kariery, sukcesie akademickim i kwalifikowalności do barów.
  • Zajęcia mieszane: Dzielenie się zajęciami i interakcja ze studentami JD to cechy charakterystyczne programu Illinois LLM. W klasach z dużą liczbą studentów LLM asystenci dydaktyczni są przydzielani w celu zapewnienia dodatkowego wsparcia.
  • Networking: Kiedy przyjdziesz do Illinois Law, staniesz się częścią rodziny, która obejmuje ponad 11 000 absolwentów College of Law i ponad 470 000 żyjących absolwentów University of Illinois w Urbana-Champaign.
  • Champaign-Urbana: Champaign-Urbana (C-U) to tętniące życiem i niezwykle przystępne cenowo miasto studenckie z tętniącą życiem sceną kulturalną, bezpłatnym transportem publicznym dla studentów, szeroką gamą restauracji i licznymi możliwościami uprawiania sportu.

Rekrutacja

O szkole

pytania