Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Wstęp

O UH Mānoa

Założony w 1907 roku University of Hawai'i w Mānoa (UH Mānoa) jest flagowym kampusem University of Hawai'i System. Wybrany kierunek, studenci i wykładowcy pochodzą z całego kraju i całego świata, aby skorzystać z wyjątkowych możliwości badawczych UH Mānoa, zróżnicowanej społeczności, rankingu w rankingu I ligi sportowej i pięknego krajobrazu. Konsekwentnie klasyfikowany jako "najlepsza wartość" wśród amerykańskich szkół wyższych i uniwersytetów, nasi uczniowie zdobywają silną edukację w przystępnej cenie.

77127_waikiki-beach-581102_640.jpg

O Honolulu, HI

Honolulu jest największym miastem w stanie Hawai'i, a także domem dla State Capitol. Honolulu, co oznacza "osłonięty port" lub "zatokę chronioną", zostało założone już 2000 lat temu. Miasto zostało uznane za główne centrum Hawajów w połowie XIX wieku. Hawai'i stało się państwem Aloha w 1959 r., Kiedy to zostało formalnie przyjęte do Związku jako państwo 50.

Dziś Honolulu jest jednym z najbezpieczniejszych miast Ameryki z wieloma unikalnymi cechami i cechami. Jest domem dla jedynego królewskiego pałacu w Ameryce i jest znany z tropikalnego klimatu, bujnego zielonego krajobrazu, zróżnicowanej populacji i ducha wspólnoty znanego jako aloha.

77128_hawaiian-hula-dancers-377653_640.jpg

Nasza misja

Szkoła Prawa im. Williama S. Richardsona jest kolektywną, wielokulturową społecznością przygotowującą studentów do doskonałości w praktyce prawa i związanych z nią karier, które wspierają sprawiedliwość i rządy prawa.

Rozwijamy wysoko wykwalifikowanych, etycznych specjalistów poprzez doskonałość w nauczaniu, stypendium i usług publicznych.

Obejmujemy różnorodność i wartości Hawai'i oraz uznajemy szczególną odpowiedzialność za nasze państwo i region Pacyfiku.

Prowadzimy w zakresie prawa ochrony środowiska, prawa hawajskiego i pacyficzno-azjatyckich studiów prawniczych.

77129_honolulu-1124096_640.jpg

Akredytacja

Szkoła Prawa im. Williama S. Richardsona na Uniwersytecie Hawai'i w Mānoa została akredytowana przez Radę Sekcji Edukacji Prawnej i przyjęć do palestry Amerykańskiej Rady Adwokackiej od 1982 roku. Można skontaktować się z Sekcją Edukacji Prawniczej na 321 North Clark Street, Chicago, IL 60610 lub telefonicznie pod numerem (312) 988-6738. The Law School jest członkiem Stowarzyszenia Amerykańskich Szkół Prawa (AALS) od 1989 roku.

Lokalizacje

  • Honolulu

    Dole Street,2515, 96822, Honolulu

    pytania