Keystone logo
University of Dundee

University of Dundee

University of Dundee

Wstęp

Odkryj swoją przyszłość i otwórz swój umysł na ekscytujące możliwości, które czekają na Ciebie na jednym z najbardziej dynamicznych i tętniących życiem uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Samodzielny kampus University of Dundee to Twój dom z dala od domu, w kompaktowym, przyjaznym i różnorodnym mieście, które oferuje wszystko, co znajdziesz w dużym mieście.

Dundee jest przepełnione sztuką i kulturą, dlatego nic dziwnego, że GQ nazwało nas „najfajniejszym małym miastem Wielkiej Brytanii”. Dundee jest także jedynym w Wielkiej Brytanii Miastem Designu UNESCO, a nasza reputacja jako centrum kreatywnego rośnie. Możesz być w centrum wydarzeń na naszej uczelni.

Studiuj z nami

Mając do dyspozycji ponad 500 kursów dostępnych na University of Dundee jesteśmy pewni, że znajdziesz kurs idealny odpowiadający Twoim zainteresowaniom, pasjom i celom zawodowym. Studiuj w światowej klasy placówkach, które zachęcają do nieszablonowego myślenia i wywierania pozytywnego wpływu na otaczający Cię świat.

Od nauki i medycyny po sztukę, projektowanie, inżynierię, biznes, prawo i wiele innych. Nasze kursy pozwalają na zbudowanie unikalnego, elastycznego stopnia naukowego wokół Twoich aspiracji i konkretnych celów zawodowych.

Funkcje kampusu

Życie studenckie w Dundee

Spotykanie się z przyjaciółmi na całe życie i próbowanie nowych doświadczeń odgrywa ogromną rolę w życiu studenckim. Poszerzaj swój krąg znajomych na University of Dundee dzięki stowarzyszeniom, klubom, sportom i wielu wydarzeniom, które poprawią Twoje doświadczenia studenckie. Tętniące życiem kluby nocne, puby, kluby, bary koktajlowe i restauracje w Dundee zapewnią każdemu coś dla siebie.

Mamy ponad 240 stowarzyszeń i klubów, które zaspokajają wszystkie Twoje zainteresowania i pasje. Od tańca towarzyskiego i salsy, po wioślarstwo, surfing i wiele więcej!

1 na 7 osób w Dundee to studenci, co tworzy tętniącą życiem społeczność studencką w sercu miasta.

Przeprowadzka do nowego miasta lub kraju może być zniechęcająca, ale na University of Dundee zapewniamy wsparcie i wskazówki, które pomogą Ci rozpocząć życie uniwersyteckie i osiągnąć cele edukacyjne. Nasze usługi wsparcia i personel są do dyspozycji, aby pomóc, niezależnie od tego, czy chodzi o wsparcie praktyczne, osobiste, zdrowotne, akademickie czy finansowe. Oferujemy również doradztwo zawodowe od pierwszego dnia aż po ukończenie studiów.

Nasze zakwaterowanie dla studentów na University of Dundee składa się z około 250 niezależnych mieszkań, w których może pomieścić od pięciu do dziesięciu studentów. Wszystkie sypialnie są przeznaczone do pojedynczego wykorzystania i posiadają łazienkę z prysznicem i toaletą.

Każde mieszkanie ma własną, dobrze wyposażoną kuchnię, jadalnię i przestrzeń dzienną, z dostępem do szybkiego uniwersyteckiego Wi-Fi.

Stowarzyszenie Studentów Uniwersytetu Dundee (DUSA) znajduje się w samym sercu kampusu. Podobnie jak w przypadku wszystkich dobrych związków zawodowych, oferuje ono więcej niż tylko wsparcie, znajdują się tu także lokale z jedzeniem i napojami oraz supermarket. W pobliżu znajduje się Centrum Sportowe z salami gimnastycznymi i sportowymi oraz biblioteką.

Nasze zakwaterowanie znajduje się zazwyczaj w odległości krótkiego spaceru od naszego głównego kampusu. Jeśli złożysz wniosek jako student studiów licencjackich przed upływem terminu, masz gwarancję otrzymania pokoju (obowiązują warunki).

  Stypendia i Finansowanie

  Rozumiemy, że studiowanie w Wielkiej Brytanii może wiązać się z dużym zaangażowaniem finansowym i chcemy Ci pomóc. Dlatego oferujemy szereg możliwości stypendialnych dla studentów zagranicznych, którzy chcą studiować na University of Dundee , w tym stypendium Global Excellence Scholarship w wysokości 5000 funtów, które jest automatycznie przyznawane naszym najbardziej inspirującym kandydatom. Nasze stypendia różnią się w zależności od regionu. Możesz sprawdzić, czy się do nich kwalifikujesz, i dowiedzieć się więcej na naszej stronie internetowej.

  Rankingi

  Przewodnik uniwersytecki Daily Mail 2024

  University of Dundee zajął 26. miejsce w Wielkiej Brytanii w przewodniku uniwersyteckim Daily Mail na rok 2024.

  Przewodnik po dobrym uniwersytecie Sunday Times 2024

  Przewodnik po dobrym uniwersytecie The Times i The Sunday Times

  Dundee zajęło 33. miejsce w tabelach rankingowych The Times i Sunday Times w swoim przewodniku Good University Guide 2024.

  Raport o wpływie na przedsiębiorczość „Bramy do wzrostu” 2023

  University of Dundee został uznany przez Octopus Ventures za najlepszą uczelnię w Wielkiej Brytanii pod względem rozwoju firm typu spin-out.

  Kompletny przewodnik uniwersytecki 2024

  University of Dundee zajął 4. miejsce w Szkocji pod względem perspektyw absolwentów.

  Nagrody Herald dla szkolnictwa wyższego 2023

  University of Dundee został uznany za najlepszą uczelnię w Szkocji w konkursie Herald Higher Education Awards.

  Rankingi uniwersytetów QS World według tematów

  University of Dundee został uznany za „globalne centrum doskonałości w dziedzinie nauk przyrodniczych i medycyny” w nowo opublikowanym rankingu uniwersytetów QS World University według tematu 2022.

  StudentTłum

  Zajęliśmy pierwsze miejsce na liście 5 najlepszych szkockich uniwersytetów według StudentCrowd w 2022 r

  Rankingi QS 2022

  University of Dundee otrzymał 5 gwiazdek od QS Quacquarelli Symonds, międzynarodowego specjalisty w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

  Ramy doskonałości badawczej 2021

  84% naszych badań zostało ocenionych jako „wiodące na świecie” lub „doskonałe na arenie międzynarodowej” w ramach Research Excellence Framework 2021

  Rankingi uniwersytetów QS World 2022

  Jesteśmy jedną z 200 najlepszych uczelni na świecie pod względem wskaźnika zatrudnienia absolwentów

  Rankingi Lejdy 2022

  University of Dundee zajmuje 34. miejsce na świecie pod względem najwyższego odsetka często cytowanych publikacji w rankingach CWTS Leiden 2022.

  University of Dundee jest w 10 najlepszych krajach do studiowania za granicą

  • University of Dundee został uznany przez Octopus Ventures za najlepszą uczelnię w Wielkiej Brytanii pod względem rozwoju firm typu spin-out
  • University of Dundee zajął 4. miejsce w Szkocji pod względem perspektyw absolwentów. (2024)
  • University of Dundee został uznany za najlepszą uczelnię w Szkocji w konkursie Herald Higher Education Awards
  • University of Dundee jest jednym z 250 najlepszych uniwersytetów na świecie

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

  Lokalizacje

  • Dundee

   Nethergate, DD1 4HN, Dundee

  • Dundee

   Nethergate, DD1 4HN, Dundee

   Chat with students

   pytania