Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Dayton School of Law

University of Dayton School of Law

University of Dayton School of Law

Wstęp

Nasza historia

School of Law jest częścią University of Dayton, który został założony w 1850 i jest uznawany za najwyższej klasy uniwersytet krajowy i jeden z 10 najlepszych uniwersytetów katolickich w kraju.

121815_IMG_6017yes.JPG
  • Po raz pierwszy założona jako University of Dayton College of Law, School of Law została otwarta w 1922 roku pod przewodnictwem dziekana Johna C. Shea. Odzwierciedlając katolickie marianistyczne tradycje inkluzywności i akceptacji, pierwsza klasa kolegium składała się z zróżnicowanej grupy studentów.
  • Każdy członek pierwszej klasy zdał egzamin adwokacki za pierwszym razem, a wskaźniki zdawania taktów utrzymywały się na bardzo wysokim poziomie przez następną dekadę. Pomimo sukcesów absolwentów, zawirowania gospodarcze w czasie Wielkiego Kryzysu sprawiły, że szkoła prawnicza zamknęła swoje podwoje w 1935 roku z oczekiwaniem ponownego otwarcia, gdy czasy się poprawią.
  • Prawie cztery dekady później, we wrześniu 1974, to oczekiwanie stało się rzeczywistością i szkoła, przemianowana na „ University of Dayton School of Law ”, została ponownie otwarta. Rektor Uniwersytetu w Dayton, ks. Raymond A. Roesch, powiedział wówczas: „Naszym interesem jest nie tylko zapewnienie, pod prywatnym auspicjami, możliwości zdobycia wiedzy prawniczej, choć ten cel może być godny. Widzimy tu raczej wyjątkową okazję promować chrześcijańską sprawiedliwość, społeczną i indywidualną, a tym samym pomagać w humanizacji społeczeństwa”.
  • Od ponownego otwarcia School of Law stała się znana w całym kraju dzięki innowacyjnym programom, takim jak w pełni internetowy program LL.M. i jeden z pierwszych w kraju hybrydowych programów JD online, przyspieszony program JD, który umożliwia studentom ukończenie studiów w ciągu dwóch lat, program Leadership Honors i program Flyer Legal Pathways , który obiecuje zmienić sposób rekrutacji niedostatecznie reprezentowanych i niedocenianych studentów do szkół prawniczych i zawodów prawniczych.

121817_G0840816.jpg

Nasza misja

Jako integralna część University of Dayton, katolickiego uniwersytetu założonego przez członków Society of Mary w 1850 roku, dzielimy zaangażowanie uniwersytetu w służenie innym i oferowanie edukacji łączącej teorię i praktykę. Podobnie jak uniwersytet, bardzo cenimy również rolę wykładowców jako nauczycieli i mentorów, a także naukowców.

Kluczowym elementem naszego programu nauczania i nauczania jest koncepcja rozwijania kompletnych specjalistów. Tradycyjne podejście do edukacji prawniczej, powszechne w szkołach prawniczych w całym kraju, koncentrujące się na metodzie spraw i uzasadnieniu prawnym, jest wzmocnione przez rozwój umiejętności zawodowych, na których nasi studenci będą polegać jako praktycy oraz większe uznanie dla etyki i usług społecznych, które będą wyróżnij ich jako prawników i liderów w nadchodzących latach.

Jako szkoła prawnicza o rosnącej reputacji, jesteśmy zaangażowani w opracowywanie i oferowanie wyjątkowych programów studiów. Stale inwestujemy w te obszary, które są najważniejsze dla edukacji naszych studentów, naszego dedykowanego wydziału, naszego innowacyjnego programu nauczania i środowiska fizycznego, w którym odbywa się edukacja naszych studentów.

121818_Dayton.png

Oświadczenie o akredytacji

W 1979 roku Dayton's School of Law uzyskała pełną akredytację Rady Sekcji Edukacji Prawnej i Przyjęć do Izby Adwokackiej Amerykańskiego Stowarzyszenia Adwokatów. Szkoła Prawa otrzymała również członkostwo w Stowarzyszeniu Szkół Prawa Amerykańskiego w 1984 roku.

University of Dayton jest akredytowany przez North Central Association of Colleges and Secondary Schools, a wiele jego programów jest akredytowanych przez różne organizacje zawodowe.

Lokalizacje

  • Dayton

    300 College Park Dayton, Ohio 45469 937-229-1000, , Dayton

pytania