Keystone logo
University of Connecticut UCONN - School of Law Prawa człowieka i sprawiedliwość społeczna LLM
University of Connecticut UCONN - School of Law

Prawa człowieka i sprawiedliwość społeczna LLM

Hartford, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1276 / per credit

W kampusie

Wstęp

LLM w zakresie praw człowieka i sprawiedliwości społecznej w UConn School of Law oferuje studentom z wyższym wykształceniem prawniczym wyjątkową okazję do kontynuowania studiów, które integrują międzynarodowy i krajowy wymiar praktyki prawa w zakresie sprawiedliwości społecznej.

Zgodnie z rosnącą tendencją w świecie biznesu, organizacji non-profit i polityki publicznej do łączenia międzynarodowych i krajowych praw człowieka, program zapewnia studentom możliwość dogłębnego zbadania międzynarodowych ruchów praw człowieka i praw obywatelskich w USA. Absolwenci zdobędą specjalistyczne referencje i umiejętności potrzebne w globalnym środowisku biznesowym, w pracy w polityce społecznej oraz w wysiłkach na rzecz zaspokojenia pilnej potrzeby dostępu do wymiaru sprawiedliwości dla ubogich i klasy średniej w Ameryce i na całym świecie.

Elastyczny program zapewnia rygorystyczne i spójne podstawy w normach i metodach ruchów praw człowieka i praw obywatelskich. Studenci mają również możliwość wzięcia udziału w kursach w Instytucie Praw Człowieka, wiodącym ośrodku innowacji w interdyscyplinarnych badaniach i nauczaniu praw człowieka, na głównym kampusie uniwersyteckim w Storrs.

Rekrutacja

Program

Referencje studentów

O szkole

pytania